Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A híresebb/kevésbé híresebb...

A híresebb/kevésbé híresebb magyar zenészek mivel foglalkoznak a magánéletben? Vagy egy szint elérése után már meg lehet élni a zenéböl?

Figyelt kérdés
Nem csak Ákos és Kozsó szintü zenészekre gondolok,hanem akikröl már hallani lehet zenei körökben.
2010. júl. 28. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Celebkedés.

No munka - sok pénz.

2010. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy jön össze egy mondatban Ákos és Kozsó? Magyarországon szerintem nincs az a szint, hogy hosszú távon meg lehetne élni zenélésből. Van egy-két ember, amúgy nem jellemző. Sok zenész valamilyen vállalkozásba fekteti azt a pénzt, amit a kezdeti sikerereivel megkeres, aztán örömből folytatja a zenélést. A többi pedig elmegy celebnek. van egy-két ember, de amúgy nem jellemző.
2010. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ákost és Kozsót ugy értettem, hogy róluk nem képzelném el hogy hétfőtöl szombatig gyárban dolgoznának vagy valami ilyesmi. Az akela zenekar frontembere néhány éve még csapágyakat gyártott de leépítés volt a gyárban. Ezt egy tv riportban mondta. Ő a sikerek ellenére is hétköznapi emberként él egy tanyán. Ilyenekre gondoltam. Nem érdekelnek a medencés villában élő luxusautó tulajdonos celebek. A hétköznapi életet élő zenészekröl szeretnék infót kapni, akik normálisan elindulnak reggelente munkába.
2010. júl. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!