Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondtok rock bandákat/énekesek...

Mondtok rock bandákat/énekeseket? 16/L

Figyelt kérdés
Úgy kifejezetten mindegy, hogy a rockon belül milyen stílus. Lehet rap-rock is, vagy metál is. Én inkább ilyeneket hallgatok, mint pl. Skillet, Three Days Grace, Thousand Foot Krutch, Green Day, Red, Breaking Benjamin, Ashes Remain, Citizen Soldier, Slayer, Sixx.A.M., Avril Lavigne, Paramore, Tonight Alive, AC/DC, Metallica, Muse, Linkin Park, Starset, KALEO, Pink Floyd, The Beatles, The Rolling Stones, The Beach Boys, Nirvana, Fall Out Boy, AWOLNATION, All Good Things, Bad Wolves, Radiohead, Jonas Brothers, Taylor Swift, Panic! At The Disco, OneRepublic, Imagine Dragons, Twenty One Pilots... más most nem jut eszembe. Még annyi, hogy a magyart nem szeretem.

2020. ápr. 27. 17:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
68%

Nirvana és korai Radiohead esetén ajánlom:


Pixies

Sonic Youth

Dinosaur Jr.

R.E.M.

The Jesus Lizard

Steve Albini bármelyik tetszőleges zenekara (Big Black/Rapeman/Shellac)

Melvins

Sex Pistols



Beatles, Beach Boys és Pink Floyd esetén:


The Velvet Underground

Can

Neu!

Amon Düül II

King Crimson

The Byrds

The Kinks

The Zombies

The United States of America

Blur

Suede

Oasis

Pulp

The Stone Roses

The Smiths

The House of Love

The Jesus and Mary Chain

2020. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
34%
Ezek pop előadók többnyire. Semmi közük a rockhoz.
2020. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

#2 Miért is? Nem csak az ilyen Marilyn Manson féle rock a rock.


#1 Köszi a válaszod! Egy párat már ismertem belőle, csak nem jutottak eszembe.

2020. ápr. 27. 18:24
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Dimmu Borgir
2020. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
78%
Áh igen, taylor swift, a kedvenc rock előadóm.
2020. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
67%

#3

Marilyn Manson is pop. Attól mert felöltözik maskarákba meg kisminkeli magát a zenéje még távol van a rocktól.

2020. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
#5 Látszik nem ismered őt. Még mielőtt úgymond eladta volna magát és beállt volna popba, azelőtt ő is country/pop-rock énekes volt. Ahogy Jonas Brothers meg P!ATD is Rock & Roll volt. Imagine Dragons egy alternatív/pop-rock banda, TOP pedig inkább rap-rock. Ahogy írtam rockon belül bármi jöhet.
2020. ápr. 27. 19:03
 8/40 A kérdező kommentje:
#6 XD gondolj, amit akarsz. A rock tudtommal elektromos gitár + dob, az meg hogy ki mit ad hozzá, az már az ő dolga.
2020. ápr. 27. 19:09
 9/40 anonim ***** válasza:
90%

#8

Rosszul tudod. Egy zenei stílust sem az határol be hogy milyen hangszereken játsszák. Lehet popot is játszani gitárral meg lehet egy szám rock úgy is hogy egy szál zongora szól benne. Sőt lehet úgy is egy szám metál, hogy szimfónikus zenekar adja elő.

2020. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
#9 Gondolj, amit akarsz már mondtam. Nem azért tettem ki a kérdést, hogy kioktassanak feleslegesen. Ha nem tudsz normálisan válaszolni egy kérdésre, akkor inkább fogd be és keress olyan kérdést, amire tudsz is értelmesen válaszolni.
2020. ápr. 27. 19:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!