Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet saját Managerem?

Segitseg666 kérdése:

Hogyan lehet saját Managerem?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta zenélek, mondhatni kiskoromóta.

Ezalatt az idő alatt meg tanultam hegedűn játszani, zongorán, és gitáron is.

Rengeteg műfajt kipróbáltam 13 év alatt, de a rap műfaj az amit 4 éve csinálok, pontosabban inkább gyakorlok, tanulmányozok.

Ebben az évben kezdtem el saját zenéket feltölteni, persze eddig is sajátokkal foglalkoztam.

Meg tanultam producerkedni, masteringelni, de ezt szeretném több embernek is megmutatni.

Hogyan tudnék fellépni klubbokban kissebb rendezvényeken?

Van egy egyfajta stílus amit képviselek és ezt szeretném ismertetni, és szeretnék a zenével foglalkozni elvégre vis végig kísérte az életemet.

Hogyan lehet saját managerem?



2020. máj. 2. 01:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pénz kérdése az egész. A nagy, befutott előadóknál más a helyzet, mert ők már csak a jelenlétükkel termelnek annyit egy helynek, hogy megérje elhívni őket. Ha viszont kiírnák a te neved egy plakátra, hány embert vonzana be fogyasztani? Valamennyit biztos, de nem annyit, hogy megérje ezért elhívni téged. Két módon lehetséges, hogy eljuss fellépni: Vagy egy már ismertebb előadónak megtetszik amit csinálsz és ő hív meg a saját fellépésére vendégnek, vagy már bejáratott, közönséggel rendelkező rendezvénynek megpróbálod eladni magad. Természetesen az eladáson nem pénzt kell érteni, ugyanis csak olyan helyeken van esélyed, ahol nem fizetnek a fellépőknek, ahova azért járnak el, mert szeretik amit csinálnak. Aztán ha ott durrantasz egy nagyot, ők fognak hívni téged a további rendezvényekre, ajánlani téged másoknak. Mi így jutottunk be két helyre ahol állandó fellépők vagyunk. Az egyik története az, hogy a műsorban mindig táncosok voltak, amit a közönség már unt, ezért felajánlottuk, hogy turbózzuk fel a produkciót úgy, hogy a zene élőben van előadva. Nem fűzött sok reményt a szervező hozzá, de belement. Akkora siker lett, hogy már jövő áprilisra is le vagyunk kötve. Persze pénz nem jön belőle továbbra se, de nem ezért csináljuk.
2020. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lóvén múlik! Kit és mennyire tudsz megkenni, mennyi befektetést tudsz eszközölni! Ennyi!
2020. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!