Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket érdekel a posztszovjet...

Titeket érdekel a posztszovjet illetve kelet-európai országok zenei színtere?

Figyelt kérdés
Leginkább angolszász országok zenéit halljuk minden nap a tévéből, rádióból, és youtubeon is általában ezek kapják a legtöbb megtekintést. Pedig tőlük keletre szintén elég fejlett zenei színtér van.

2020. máj. 5. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom le leszek pontozva de nem, nem érdekel.
2020. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felpontoztalak, hiszen a kérdésem véleményekre kíváncsi. Semmi baj ha nem érdekel, ez is egy vélemény:)
2020. máj. 5. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Zeneileg mindenképpen érdekes, megéri ha nem is aktívan hallgatni, de akár csak egyszer belehallgatni. De úgy nem igazán szoktam én sem hallgatni.
2020. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire orosz zenét hallgatok, persze angolt is, csak több orosz fogott meg, mint angol.
2020. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, nem szeretek olyan zenét hallgatni aminek nem értem a szövegét. Angol nyelvű zenékből is találok annyit amit kedvelek hogy bőven elég nekem. Folyton le vagyok maradva mert egy csomó dolog van a listámon amiket még meg akarok hallgatni.
2020. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam nincs tévé, nincs rádió, és a Youtube algoritmus sem ajánlgat be soha európai-amerikai videókat, mert nem nézek olyat, szinte kizárólag ázsiaiakkal vagyok elfoglalva... Szóval nem igaz, hogy elmossa az embert a nyugati kultúra, azt mossa el, aki benne fürdeti magát. Direktben nem szoktam orosz zenéket keresni, oroszországit már annál inkább: a tatár, baskír, kazak, kirgiz, üzbég, ujgur, tuvai, jakut popzenéket ismerem. És aki ezzel foglalkozik, az úgyse nagyon tudná kikerülni az orosz zene és mindennapi celebvilág történéseit, szóval... Az tény, hogy rengeteget hallgatok orosz nyelvű zenéket, bár azoknak egy jó része tatár vagy közép-ázsiai előadóktól származik, esetleg ukrán. Hallgatom még a finnek (hát már ami nekem való, azt az utolsó szálig) zenéit, nagyon bírom őket. Néha becsúszik itt a svéd-norvég zeneipar is, nem kis falat az se. Régebben képben voltam mindig az aktuális román-moldáv, jugó slágerekkel is, volgai-finn, tádzsik és iráni zenét is szerettem, de mostanában jó pár éve nem követtem. Szeretem, sőt, elvárom, hogy egy zenének dallama is legyen, és Záhonytól keletre azért még le kell tenni valamit ez ügyben az asztalra, ha valaki (nem angol nyelven) fenn akar maradni, nem elég celebnek lenni sose hallott helyeken, a nyugat-kelet lejtő legalján. És ebben van azért valami jó is. K-pop, Q-pop és társait nézni szoktam. Irtó „aranyosak”, de nekem az nem annyira zene, inkább jelenség. Legutóbb ezt lájkoltam, ami orosz:


https://www.youtube.com/watch?v=T1Co32bmmRw

2020. máj. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!