Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez melyik dal lehet?

Ez melyik dal lehet?

Figyelt kérdés
Igazából egyszer hallottam a rádióban, és a szövegére sem emlékszem, csak a dallamára, az meg valami ilyesmi: tö tö tö tő tő tő törörö vagy nánánánáánáánáánánáná

2020. máj. 6. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. bármelyik, pl. Star Wars zenéje..:)
2020. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval valami dadogós énekli... :D
2020. máj. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Star Trek Deep Space Nine főcímdala/bevezető/aláfestő zenéje jutott róla eszembe, meg még a régi Dallas-sorozatnak. Azt nem tudom, az újnak is ez-e a zenéje. :)


Majd még azért gondolkodom rajta; mert ha ez rádióból van


Na, figyelj, a dátumát nem tudod Kérdező úgy nagyjából belőni, hogy mikori? Régi, új; És férfi vagy nő, angol vagy magyar, hasonló hangú előadót tudsz-e, gyors vagy lassú a tempója, pop-os, rock-os zene, milyen ?

2020. máj. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magyar szám volt, nem olyan régi szerintem, ilyen népzenés beütésű vagy nem is tudom milyen volt, ilyen lassabb szám, de volt benne rap rész is, a refrénje énekelve volt.
2020. máj. 7. 00:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Emlékeztem, hogy a Dal 2020-ban volt egy ilyesmi. Nem ez? :)


Horus x Marcus ft. Fekete Bori : Tiszavirág

2020. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!