Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lesz még Revival...

Szerintetek lesz még Revival stílusú Eminem album?

Figyelt kérdés
Sokan mocskolják,de nekem személy szerint tetszett.

2020. máj. 8. 12:26
 1/5 anonim válasza:
Vagy lesz, vagy nem.
2020. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy nem. Éppen az volt a baj azzal az albummal hogy semmiféle stílusa volt, szinte mindenféle számot összedobált rá. Őszintén szólva a MTBMB is egy kicsit hasonló lett ebben a tekintetben, hogy egyáltalán nem egységes. De azért a Revivalhoz képest persze sokkal jobb lett. Szerintem Eminem is megértette hogy ezt így nem lehet csinálni. Egy Slim Shady LP, egy MMLP vagy egy Relapse olyan hogy egyértelműen megvan a maguk stílusa amikor hallgatod őket, és ha hallasz róluk valamit akkor jó eséllyel el tudod dönteni vakon hogy melyik albumról van. Az hogy minden célközönségnek próbálunk kedvezni egy kicsit az nem művészet, az nem lesz egy komoly album.
2020. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van én is éreztem ezt a mindenkinek meg akarni felelést,ugyanakkor nem mondanám, hogy komolytalan a Revival,ezzel az albummal kicsit megveregette a saját vállát, megvan benne az a tipikus Em stílusú motiváló erő és érettebb szövegek születtek. Persze tény, hogy Slim miatt lett sikeres, ennek az oldalának a stílusa az erősebb, karakteresebb.
2020. máj. 8. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából lehet hogy a mondanivaló amit át akart adni, az jó volt, de ha zeneileg nem jön össze akkor kuka az egész. Márpedig nagyon nem jött össze. Motiválónak nem igazán látom az albumot. Érettebb szövegvilágú trackek vannak ugyan rajta, de akkor minek tesz rá ilyeneket hogy Remind Me, Heat, Framed stb. A mainstreamnek való megfelelésnél, a rengeteg pop featurenél tovább kellene már látni. Nem is volt egyetlen normális rapper közreműködő az albumon, énekesnőből meg volt egy fél tucat.
2020. máj. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igaz. Featurben és zeneileg , viszont a MTBMB magas minőséget tett az asztalra.
2020. máj. 9. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!