Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rapperek ellen, akik bűncsel...

A rapperek ellen, akik bűncselekmények elkövetéséről írnak zenéket, hogy nem indul soha semmilyen ügy vagy nyomozás?

Figyelt kérdés
Tudom, beszélni egy bűncselekményről meg elkövetni nem ugyanaz, de azért megkockáztatom, ha én arról regélnék a világnak, hogy embereket ölök, meg folyamatosan kábítószerezek, sőt még árulom is, annak nem lenne következmények nélküli a visszhangja.

2020. máj. 13. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És az írók ellen, akik gyilkosokról írnak miért nem indul nyomozás?


Szerintem mostanában már elvárás, hogy ilyenekről szóljanak a rappek. Azért elég hülyén néznének a rajongók, ha egyszer csak arról kezdenének rappelni, hogy elváltam az exem meg vitte mindennek a felét.

2020. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy dalszöveg semmit nem bizonyít. Ők sem hülyék egyébként, ha valami komoly bűncselekményt követnek el akkor azt nem fogják úgy leírni hogy beazonosítható legyen. Amúgy meg nyilván az is benne van hogy sokan úgy beszélnek ezekről a témákról hogy nem igazán voltak benne ebben az életstílusban soha. Lehet érezni hogy kik azok akik hitelesen beszélnek a saját tapasztalataikról, (Freddie Gibbs mondjuk vagy egy Griselda) de nagyon sokan inkább csak a zenéiket akarják érdekessé tenni ezzel. A hip hop műfajban mindigis benne volt hogy a rapperek mások perspektívájából adnak elő, vagy egy kitalált karaktert/egyéniséget személyesítenek meg.
2020. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert abban semmi illegális nincs, hogy egy bűncselekményről valaki zenét ír. Az a törvénytelen ha elköveti a bűncselekményt, a kettő között pedig semmilyen összefüggés nincs.
2020. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A barátomat sem büntették meg soha, pedig hányszor mesélte már, hogy a 22éves ezres swiftjével 180-at ment a pályán.


Vannak tények és vannak kitalációk. :)

2020. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg amúgy szerinted hány zenéjüket írták maguk ezek a kirakat gengszterek?

#1 voltam.

2020. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tay-K ellen felhasználták és 55évre el is itélték.
2021. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!