Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valóban játszották régen a...

Valóban játszották régen a rádióban az Antique - Opa opa című számot magyar rádiók?

Figyelt kérdés
A párom egy éve hallgatta a fent említett szám feldolgozását, és rögtön felismerni véltem a dallamát, rémlett, mintha annak idején a 2000-res években sokat játszották volna a rádióban. Így rátaláltam az eredetire, a kérdésben szereplőre, elküldtem szüleimnek, hogy hallgassák meg, milyen régi zene, a gyerekkoromra emlékeztet, de egyikük sem emlékezett rá, még kicsit sem. Én hallucinálom be, vagy annak idején tényleg sláger volt, csak a szüleim nem emlékeznek rá?

#zene #Opa opa
2020. máj. 13. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
1998-tól 2006-ig villanyszerelőként dolgoztam. Akkoriban egész nap rádiót hallgattunk, szinte kivétel nélkül, napi legalább 7-8 órát. Így a sokat játszott számok alapvetően megvannak nekem ebből az időből, de bátran ki merem jelenteni, hogy ezt én még soha nem hallottam. Mondjuk ettől még másik adón mehetett.
2020. júl. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!