Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud ezekhez a bandákhoz...

Valaki tud ezekhez a bandákhoz/előadókhoz hangzásban és stílusban hasonló bandákat/előadókat ajánlani?

Figyelt kérdés
The Kooks, Foster the People, Arctic Monkeys,The 1975, The Neighbourhood, Yungblud, Chase Atlantic. Szóval ilyen chilles, hangulatos, alter előadókat, bandákat keresek. Zenéket is írhattok. Előre is köszönöm.

2020. máj. 16. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Two door cinema Club, The paper Kites és a SYML-et tudom nagyon ajánlani ami hasonlók, ezek jutnak csak eszembe,mert minden hasonlót említettél

Nekem nagy kedvenc a Hippie Sabotage. Elég különlegesek , hallgass bele a számaikba.

Milky Chance hasonlóan chilles, jelezz vissza ha belehallgattál :)

2020. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Illetve első válaszomhoz kiegészítő:

Matthew Mole, Alec Benjamin,

(Ami nekem szintén nagyon megfogó az 6lack-rappesebb vonal, illetve Mac Miller utolsó albuma )

2020. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!