Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fejhallgatót válasszak?

Milyen fejhallgatót válasszak?

Figyelt kérdés

A problémám a fejhallgatókkal, hogy a folyamatos napi szintű használat miatt a kábel fél év után megtörik.


Az első versenyzőnk egy JBL T600BTNCWHT fejhallgató. Vezeték nélküli. De van aux bemenete ami nekem föltétlen kell, mert egyrészt mi van ha lemerül, másrészt meg hobbi szinten zenélek. És ahhoz meg kötelező a vezeték. De itt is fent áll a veszélye, hogy bizony az a kábel meg fog törni. De szerencsére azt már könnyebb cserélni. De azért nem olcsó... Meg az is ellene szól hogy a hogy a bluetooth az eszi az aksit. Mármint a telefonét. És itthon valószínű vezetékkel használnám miután lemerül.


A másik jelentkező amihez húz a szívem az egy vox amphones lead. Ez kábeles. Ami megtörhet szintén akármennyire vigyázok rá. Ami nekem előny ebbe hogy egy gitár erősítő van beleépítve. Tehát gyakorláshoz nem föltétlen kell számítógép. És van hozzá egy olyan átalakító, amivel könnyen tudom csatlakoztatni az interface-hez a fejhallgatót. És nem kell azon parázni hogy mikor lesz kontaktos az átalakító. ami nálam szintén nagy probléma szokott lenni. De használható sima fejhallgatóként is.


Valakinek valami tipp? Hogy melyik legyen...? És én magam sem tudom hogy miért törik meg fél év után kb a kábele a fejhallgatóimnak. Lehet azért mert napi szinten órákat nyúzom. Ami nem egészséges, de nem akarok senkit se zavarni, mert szeretek hangerő szempontból tulzásba esni. Aminek itthon nem örülnek.


A segítséget előre is köszönöm.


2020. máj. 21. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csapj hozzá még 15000-et és vegyél egy minőségibb, cserélhető kábeles fülest.

Ha nem ,akkor azt vedd, amelyik jobban tetszik, biztos, hogy nem lesz akkora különbség a kettő között ebben az árkategóriában.

2020. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!