Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » FL Studio pluginok?

FL Studio pluginok?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy ingyenes Serum starter pack-et és beraktam FL Studio-ba, de valamiért nem működik. Minden fájl előtt ott egy VST ikon. Ez mit jelent?

Nem hang, és nem is ilyen keverő cucc. Nem tudom uj channelhez hozzáadni se mert akkor kapok egy üres mezőt ahol alapvettően az alap hangokat lehet valamennyire szerkeszteni. De itt nincs semmi.

Még viszonylag új vagyok ezzel a programmal, ugyhogy bocsi a szaknyelvért :D



2020. máj. 21. 21:25
 1/6 Zénevű ***** válasza:

Milyen fájltípus(oka)t töltöttél le? A probléma megoldásához azért ezt jó lenne tudni!

Hogy "raktad be" Fl Studioba?

Esetleg csinálhatnál képernyőfotót, az segítene!

2020. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

.fxp kiterjesztésűek a fájlok.

Képernyőképet csinálhatok, de eddig soha nem engedte ide feltölteni szerzői jogok miatt.

2020. máj. 22. 22:08
 3/6 Zénevű ***** válasza:
100%

Az fxp kiterjesztés az valamilyen plugin(talán Serum) presetje, tehát egy valamilyen hangszer előre beállított paraméterei. Azt nem tudod használni, csak ha meg van a Serum VsT is.

Először szerezd meg a Serum-ot, telepítsd, majd aztán nyisd meg a Serum-ból az fxp fájlokat.

2020. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megvan köszi :D

Amúgy írtam, hogy Serum pluginról van szó. ;)

2020. jún. 1. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Abban tallózd be akkor, kedves Lil LOL!
2020. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:)

Azt is írtam már, hogy "megvan köszi"

Ez nálam azt jelenti, hogy sikerült :D

2020. jún. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!