Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a mai sztenderd klasszikus...

Mi a mai sztenderd klasszikus gitár kotta kezdőknek?

Figyelt kérdés
30 éve még Carulli és F. Sor gitáriskolájából tanultunk. Miből tanulnak a mai kezdők?

2020. máj. 22. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sanszos hogy ugyanabból.
2020. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mojjo ***** válasza:

Az nem 130 éve volt inkább?

Puskás gitáriskola. Pont ahogy 30 éve is ez volt az alap tankönyv.

2020. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg igazad van, az is volt!! Puskás gitáriskola. :)) Teljesen kiment a fejemből.
2020. máj. 22. 19:25
 4/11 Mojjo ***** válasza:

Szerintem magyarul azóta sem készült jobb :) Legalábbis klasszikus gitárosoknak.

Tábortüzes, akkordozós, énekkísérős gitározáshoz meg Muszty-Dobay gitáriskola.

2020. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most lehúztam a netről pár tucat angol nyelvű gitáriskolát és nézegetem őket. A gyereket akarom tanítgatni. :)
2020. máj. 22. 21:05
 6/11 Mojjo ***** válasza:
A Puskást is húzd le/szerezd be mellé szerintem :) Én azért is ajánlom, mert ott Gólya gólya gilicével, Kis kece lányommal, Szegény legény vagyok énnel taníthat - csomó olyasmivel, amit reményeim szerint jól ismer már énekórákról, így külön élmény, meg amúgy könnyebség is gitáron lejátszani.
2020. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mojjo ***** válasza:
taníthat = tanulhat, csak nem tudok írni
2020. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ma is ugyan azt a faéket használjuk, mint 5000 éve. Ezt nem lehet digitalizálni :D
2020. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Viszont most, hogy már van Internet és nem a zenei könyvtárból másolgatjuk az amúgy remek lengyel stb. kottákat — hirtelen itt is kinyílt a világ, és egész kotta-arzenált töltögettem le, közöttük kezdő gitáriskolákat. Sajnos egy költözködés során elveszett az összes gyerekkori kottám (rengeteg volt...), és már csak a fülem meg az ujjaim emlékeznek a dallamokra, a kották címeire nem nagyon, így bele kell lapoznom mindenbe, hogy ezt ismerem-e vagy nem. :)
2020. máj. 23. 09:51
 10/11 anonim ***** válasza:
puskás jó, de tapasztalataim alabján kombinálni kell. Langyel iskola a stachak, ami nagyon jó, aztán mindenképp ajánlom Hubert Kappel gitáriskoláját is.
2020. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!