Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Marshall...

Mi a véleményetek a Marshall Code 25-ről?

Figyelt kérdés

Gitár, és kombó vásárlás előtt állok. Igaz hogy tanulni szeretnék, de így az elején is szeretném, ha viszonylag szép hangzása legyen a cuccosnak. Többen ajánlották nekem a Marshall Code 25-öt. Néztem hogy mennyi mindent lehet rajta állítgatni, és nagyon bejött. Az lenne a kérdésem, hogy ennek az erősítőnek nagyon hányadék hangja van, vagy a tapasztaltabb gitárosok fülének és a nem olyan rossz kategóriába esik? És még annyi lenne gitár ügyileg, hogy mindenképpen squier classic vibe stratocastert akarok venni. Az lenne a kérdésem, hogy mi a különbség az '50s, a '60s és a '70s között?

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 28. 14:37
 1/4 Waff ***** válasza:

A classic vibe szériáról sokat nem tudok mondani, talán annyit hogy a Squier zászlóshajója a classic vibe széria, mellé tuti nem lősz vele.

Marshall code-ot próbálgattam, akartam itthonra egy modellezős kombót...nekem annyira nem jött be, de rossznak nem mondanám. Ami messze megverte ebben a kategóriában többek között a Marshall Code-ját vagy akár a Peavey vypyr-jét is az a Blackstar iD core szériája. Ha van rá lehetőséged hallgasd meg mit tud.

2020. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval például a Peavey vypyr vip 1 jobb választás mint a code 25?
2020. máj. 28. 16:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh, félre értelmeztem, szóval a blackstar a jobb. Néztem videókat igaz hogy kevesebb rajta a lehetőség, de a hangja mérföldekkel jobb. Szerinted egy 20w os elég lenne itthonra gyakorolgatni?
2020. máj. 28. 19:45
 4/4 Waff ***** válasza:
Több mint elég. Én kb a hangerő 30-50% -át használom ki itthon (az 50% már bitang hangerő szobában) A Blackstar ID core erőssége a sztereó hangszórók és mellé a karakteres hangzása(mind a 6 csatornájá). Hátránya a Marshall code-hoz képest h nincs bluetót csatlakotási lehetőség. Többi szempontból veri a Marcit.
2020. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!