Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetne legálisan...

Camorri kérdése:

Hogyan lehetne legálisan mp3-at autóba?

Figyelt kérdés

Németországban élek, és az itt lévő kemény bírságok miatt már régóta leálltam a YT-ról való zene letöltésről illetve Torrentezésről. De lassan kezdem megunni hogy 3 éve ugyan azokat a dolgokat hallgatom az autóban. Így az elmúlt időszakban próbáltam alternatív megoldásokat keresni. A probléma ott van, hogy az olyan streaming alkalmazások mint a Spotify és társai nem igazán működőképesek nálam, mert gyakran olyan helyen utazok, ahol el-el megy a mobilnetem, vagy ha át akarnék ugrani egy számot, azt nem tudom megtenni szimplán egy gomb megnyomásával.


Ezért az USB-és megoldást választanám, de nem igazán tudom hogy honnan tudnék legálisan beszerezni új zenéket mp3 formátumban.


Valaki ismer ilyen forrásokat? Vagy kénytelen vagyok illegális / nem meghatározható módon beszerezni az igényeimnek megfelelő tartalmat?

Értelem szerűen nem szívesen adnék ki egy számért egy egész album árát, de ha az album jó akkor szívesen kifizetem. De az ősöreg CDés megoldással sem szeretnék bajlódni.



2020. jún. 4. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Spotifynek van prémium verziója is, azzal megoldott az offline zenehallgatás és a korlátlan átugrás is. A havidíja nincs 2000ft. Vagy más streaming appok.

Ezen kívül más legális megoldás nem nagyon van, ami nem ennél is jóval drágább.

2020. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Spotify prium ha jól tudom nem mp3at enged letölteni hanem a telefonomra hagyja offlineban.

Az atugrás meg ugy kéne hogy az autó kormányán a kezelő gombokkal lehessen ugrani.


Vagy rosszul tudom?

2020. jún. 4. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy nem mp3,de telefonról könnyen rácsatlakoztatható autóra, akár vezeték nélkül is. Van benne autós mód, ami ha Jól tudom engedi hogy te az autó kezelőszerveivel irányítsd, bár ebben nem vagyok biztos, mert még sosem használtam.
2020. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm.

Kipróbálom majd azt is talán.

Egyébiránt találtam egy másik programot a neve Sidify. Ez is jónak tűnik és ezzel elméletileg lehet mp3 is.

2020. jún. 5. 06:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt a Sidifyt nem ismerem, de a Spotifyn van egy hónap próbaidőszak, szóval ha nem jön be, akkor nem buksz rajta semmit
2020. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Aki netán ide keveredne, annak leírom, hogy végül mi vált be:

A Spotify (mint ahogy azt sokan írták) az egyik legjobb ilyen. De ha mp3-ban van szükséged, és nem akarod valahonnan lekalózkodni, akkor az előző válaszomban leírt Sidify-val tökéletesen le lehet tölteni.

Említésre méltó, hogy egyikre se kell előfizetni, mindkettőnek elég az ingyenes verziója.

Még egyszer köszönöm a segítő válaszoknak!

2020. jún. 20. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!