Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan oldal, ami a youtube...

Van olyan oldal, ami a youtube lejátszási listán a számokat véletlenszerűen játsza le?

Figyelt kérdés
De nem úgy, mint a youtube véletlenszerűje, hogy nonstop egy kaptafa zenéket válogat ki belőle, meg nem is az összeset és újra lejátszik több számot is? Tehát egy oldal ami valóban csak összekeveri a számokat a listáról és lejátszható?

2020. jún. 5. 14:22
 1/4 anonim válasza:
sercnn temiegyv eleg jo lesza ba:)
2020. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Idéznék egy sort Németh Szilárd "Sziszi"-től:


Hogy mi?

2020. jún. 8. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyes összekeverte a betűket, egész jól kiolvasható: "Szerintem egyveleg jó lesz abba." Talán így hangzana.
2020. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:DD köszi!

gyerek még a mondatát is betette véletlenszerűbe.

ByTheWay nem jó sajnos a megoldása, de azért beírva a gugliba kidobott valami elég rondán összerakott weboldalt, ami megtette amit akartam, csak hát reméltem, hátha valaki tud jobbat.

2020. jún. 8. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!