Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Itt egy ember miért van...

Itt egy ember miért van annyira oda az ilyenekért, hogy Lorde, Aurora Aksnes, Grace VanderWaal?

Figyelt kérdés
Mostanság valaki ebben a kategóriában elég sűrűn írja őket, én nagy Billie fan vagyok és nem értem, hogy pl. ők mitől lennének jobbak nála.

2020. jún. 6. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom kire gondolsz, de nem mindegy neked, hogy ki kiket írogat az oldalon?


És nekünk tulajdonképpen ezt miért kéne tudnunk? Kérdezd meg tőle.

2020. jún. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem az vagyok, akire gondolsz, de nekem is szimpatikusabbak, mint Billie, pedig egyik sem a stílusom. Egyrészt Billie ahhoz képest, hogy mennyire mondogatja, hogy mennyire utálja a hírnevét, nagyon örül annak az 5 Grammy-nak és ilyen meg olyan csúcs szuper ruhákban jár! 😉 Tipikus pózer. Ő egy eladott énekesnő, csak ő éppen nem ezt a vetkőzős imidzset adja el a fiataloknak, hanem a depis imidzset. A másik 3 viszont nem akar mainstream lenni, mert nem a hírnév a fontos nekik, lassan akarják építeni a karrierjüket. Ezeken kívül, Lorde nélkül ez az alternatívos elektropop dolog, amit Billie képvisel nem lenne olyan nagy szám, Aurorának sokkal nagyobb hangterjedelme van és bár egy-két zenéjében nagyon idegesítő a hangja számomra, de még mindig sokkal jobb szerintem(minden énekesnek vannak kevésbé jó számaik igazából), ő inspirálta Billie-t is, Grace pedig fiatalabban kezdte náluk is, vannak saját dalai, ahogy Lordénak is meg Aurorának is, Billie viszont csak a bátyjával tud dalt írni. Meg igazából sorolhatnám, hogy mi szimpatikusabb ebben a háromban, mint Billie-ben. Billie a depizésen kívül máshoz nem ért, még szerelmes se tud lenni úgy, hogy ne legyen depis, és bár a Bad Guy-ban próbált kicsit vicces lenni, de nem igazán sikerült neki, a többi viszont ki tud lépni a komfort zónájukból.
2020. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak úgy megjegyzem hogy Billie egy interjújában mondta hogy

Aurora Aksnes volt az oka hogy egyáltalán elkezdett zenét csinálni... Egyébként meg ízlés kérdése, én mindhárom fent említett előadót szeretem, és én pont fordítva tenném fel a kérdést, hogy Billie Eilish miért is lenne jobb náluk, és miért is érdemelné meg jobban azokat a Grammyket mint például Aurora, aki 9 éves kora óta ír olyan zenei mesterműveket több stílusban is, amilyeneket Billie Eilish mégcsak nem is dolgozott fel soha, nem hogy ő írta volna.

2021. aug. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!