Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy vegyem rá anyum/megéri?

Hogy vegyem rá anyum/megéri?

Figyelt kérdés

Már nagyon règóta szeretnék egy ukulelèt...ki is nèztem egy párat(direkt olcsóbbakat hogy legyen egy kis esélyem rá :D)de nem tudom hogy megéri(mivel túl olcsó és lehet hogy doboz hangja lesz)...ja és mèg anyukám rá kéne vennem hogy meg kapjam...

Az ukulelèk:

[link]


[link]



2020. jún. 11. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó kapcsolatban vagy anyukáddal egyszerűen ezt mondod:

-Anya nem tudom, hogy fogsz erre reagálni, de szeretnék egy ukulelét, hogy neked is jó legyen megpróbáltam egy olcsóbbat kinézni.

(Akár még egyességet is köthetsz vele.)

Ez csak egy példa volt. A lényeg, hogy érvelj arra, hogy az ő szempontját is észre vedd. Remélem adtam annyi bíztatást, hogy megpróbálod.

2020. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menjetek el egy hangszerboltba és próbáld ki, hogy melyik hangja tetszik. Anyukád remélhetőleg nem fog ellenkezni, mert fontos neki, hogy a gyereke azt csinálhassa amit szeret. Ne hagyd magad lebeszélni, a zenélés szép dolog.
2020. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeket szerintem nem érdemes megvenni, eléggé doboz hangzása lesz. A legolcsóbb ukulelék amik már nem játékhangszerek azok az Ortegák, az alatt nem nagyon éri meg.

Kérd valamilyen alkalomra, szülinap, névnap. Mondd anyukádnak hogy ez egy hasznos dolog, téged ez komolyan érdekel.

2020. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 11. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ahogy előttem is írták, szépen kérd meg, hogy ez neked fontos, érdekelne. :)

Másodsorban pedig tényleg nem érdemes ennyire olcsó hangszert, már csak azért sem, mert ugyan nem ukulelén, hanem gitáron, de láttam már, hogy elengedett a hát és a nyak ragasztása.

Esetleg az Ortega mellett tudom javasolni a Baton Rouge ukuleléket is. :) És a kényelem szempontjából talán "koncert méretű" hangszert javasolnék. Tapasztalat, hogy nincs nagy kezem, de a szoprán néhol már tényleg egészen icipici. A koncert egy kicsit nagyobb. Persze a szoprán is jó lehet ettől függetlenül. Ez csak szubjektív tapasztalat.

2020. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!