Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem utáljátok, amikor a...

Nem utáljátok, amikor a kedvenc énekeseidet szidják, vagy valami?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok senkinek ennyire elvetemült véres szájú rajongója.
2020. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
De igen. Én is utálok pár ma igen népszerű énekest, mert egyszerűen sz...r amit csinálnak, de nem bántom se őt, se azokat akik szeretik, csak nekem ne kelljen hallgatni. Ennyi. Amíg van lehetőségem elkapcsolni a rádiót amikor azok mennek, elhagyni a helyszínt ahol játsszák, vagy fellép, addig nem érdekel.
2020. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát azt nem nagyon szeretem, amikor valaki hall egy zenét xy-tól és abból rögtön levonja, hogy sz@r zenéi vannak, amikor tényleg csak azt az 1 zenét hallotta eddig tőle, ami még az első zenéi közül volt és valóban nem a legjobb. Azt sem csípem, amikor valaki rámondja egy énekesre, hogy sz@r, mert hallott egy élőt róla, ami tényleg nem volt a legjobb, de nem gondol abba bele, hogy az énekesek sem lehetnek mindig toppon. Nagyjából ennyi. Viszont próbálom ignorálni az ilyeneket.
2020. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom.

Nekem is van nagyon sok minden, ami nem tetszik. Biztosan azok között is van, ami valakinek a kedvence :)

Én elfogadom, hogy mindenki mást szeret. És egyáltalán nem érdekel, hogy mások is szeressék azt, amit én.

2020. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
deeee! nagyon rosz tud lenni, ha meglátok egy kérdés a gyk-n h pl: miért csak ribik hallgatják xy-t, vagy ha a barátaim ismerőseim szidják, az még jó lenne ha elmondanák,h nekik nem tetszik ez, de hogy ilyen hülye érveket hoznak fel, h csak a kurvák / ribik hallgatják azon azért kibukok(nyilván magamban xd)
2020. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként kövezzetek meg, de szerintem ez egy borzasztó felfogás, hogy ennyire a lelkére veszi valaki ha megsértik a kedvenc kis sztárocskáját. Sértődj meg ha mondjuk rosszat mondanak a szeretteidre, ok ez érthető. De hogy ilyen fanatikus rajongással állni egy sztárhoz, hogy az ő leszólását te veszed fel személyes sértésnek. Szerintem nevetséges. Őt pont rohadtul nem érdekli ha téged szólnak le, mert még a létezésedről sem tud. A temérdek rajongói közül de pont annyit érsz neki, mint neked egy földre ledobott taknyos papír zsebkendő.
2020. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton nem igazán szokott zavarni, mert úgy vélem teljesen felesleges (és hülyeség is) ilyenre pazarolnom az időmet és az energiámat. Vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben.


Azt viszont nem szeretem (az utálat erős megfogalmazás lenne) amikor egy előadót pusztán azért lehúz valaki, mert neki nem szimpatikus, vagy nem tetszik a zenéje. Ezzel több problémám is van:


1. Szerintem egy intelligens embernek tiszteletben kell tartania azt, hogy mindenki más zenei ízléssel rendelkezik. Az, ami neki nem tetszik, másnak a kedvence lehet.


2. Ha egy előadó valóban tehetséges, azt azért hallani lehet. Előfordulhat, hogy nem tetszik a műfaj amiben utazik, vagy pusztán a hangszíne nem jön be, de ettől függetlenül nem fogom mindenhol lehúzni a munkásságát. Tiszteletben tartom, azt, amit elért, de nem hallgatom a számait. Ennyi.


Viszont azzal is egyetértek, hogy mindenki szabadon elmondhassa a véleményét. Egészen addig, amíg azt kulturáltan teszi. Mert sajnos tényleg akadnak olyan előadók a zeneiparban, akiket mikrofon közelébe se szabadott volna engedni.


Szóval van az a helyzet, amikor egy-egy beszélgetés alkalmával kiállok a kedvenc énekesem mellett, de azért természetesen nem erről szólnak a mindennapjaim.

2020. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Mennyire éreztem hogy a 6. válaszomért majd a széplelkű tinikislányok le fognak szavazni. :D
2020. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 és #8 Még milyen jó, hogy nem tinilány vagyok és olyan az egyik kedvencem, aki tényleg törődik a rajongóival. Legalább is nem tudom, hogy XY, aki elmegy Afrikába önkénteskedni, hogy azzal fiatal gyerekeknek segítsen, vagy aki beteg embereket látogat meg kórházakban, vagy aki felköszönti a rajongóját a saját koncertjén egy dallal úgy, hogy előre készült, vagy aki ajándékokat vesz a rajongóinak csak úgy, vagy aki ilyen meg olyan tanácsokat ad live-on a rajongóinak, hogy hogyan oldják meg a problémáikat, vagy aki le ír egy regényt instán, csak mert egy rajongója leírja, hogy napok óta nem tud aludni ilyen meg olyan okok miatt, az nem törődne a rajongóival/másokkal. És még sorolhatnám. De nyílván ezt is te tudod jobban, nyílván ismersz minden énekest/sztárt emberileg és nyílván követed őket egytől egyig mindenhol, hogy ezt így ki tudd jelenteni.
2020. jún. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Várj egy kicsit, mindjárt írok a pápának hogy avassák szenté. Tudod van egy csomó ember a világban aki ezt csak altruizmusból csinálja, és nem pózól sztárként ezzel, és nem várja hogy az emberek előtte heverjenek ezért, hogy mekkora egy jóságos Terézanya.
2020. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!