Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed Eminem legújab...

Mi a véleményed Eminem legújabb számáról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s


Érdekes hogy kicsit több mint egy hónapja tették fel és már több mint 60 millió látogató!

Neked tetszik a szám?


2010. júl. 31. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
elöször nem tetszett... de miután játszották a zeneadók, ill. néha youtube-n is rámentem... kezd tetszenni, jó:D
2010. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én kb 24 órája találtam rá facebookon az egyik ismerősömtől! és hát azóta... Hihetetlen! Nem vagyok oda a rappért ha hallgatok is csak eminemet de ritka mert inkább metál szól! De ez? Azóta hiányzik ha pár órára nem hallom! Rohadt jó és szép szám!
2010. júl. 31. 17:53
 3/10 anonim válasza:

Nekem is tetszik.De te érted amiről beszél?

Mert akkor elmondhatnád nagyvonalakban,miről szól!

2010. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tessék a magyar szövege:

[link]

2010. júl. 31. 18:30
 5/10 anonim válasza:
Köszi,rendi vagy!
2010. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom! :D:D Na kül. tetszik a szám?
2010. júl. 31. 22:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek Eminem új számai. *-*
2010. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez a 60milla, nem biztos hogy azért ennyi mert ennyire jó, csak ugye eminem nem kis múlttal rendelkezik. Mivel új zene nagyon sok régi rajongó, vagy aki szerette Eminemet rögtön meghallgatták :D Egyébként abszolút jó, igényes és még mindig a legnagyobb rapper a világon.
2010. aug. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint nekem kib_szottul tetszik.

Csak azt sajnálom hogy az ilyen igénytelen zenei csatornák (lásd pl.: Viva) ronggyá nyomatják.


OFF: Amúgy csak szerintem áll neki jobban a barna színű haj? :D

2010. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sokkal jobb szerintem is a barna! Fúj szőkén! Akkor még hidrogénozta a haját! De elvileg már nem a legnagyobb rapper mert már jönnek a felszínre az ilyen kisbu*ik pl snoopdog meg ezek!
2010. aug. 4. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!