Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen időközönként kell...

Milyen időközönként kell csöveket cserélni pl egy ENGL GigMaster 15wattos fejben, ha napi 1 órát hajtom 1wattos üzemmódban?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
kábé soha
2020. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 1 wattal hajtod akkor pontosan tíz év, de ha 10 wattal akkor is körülbelül ennyi.

Nekem régi mullard EL84 és előfok csövek vannak bent tizenöt éve és most kezd el bekapcsolás után recsegni. Szóval nagyon bírják ezek.

2020. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok, remélem igazatok van. Most vettem használtan, az előző tulaj egy éve cseréltetett benne csöveket 220 euróért, remélem egy darabig nem kell rá költeni...
2020. jún. 25. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd én ezekkel az erősítőkkel foglalkozom ezer éve. Biztosan nem lesz gond vele, használjad és tekerd fel nyugodtan.
2020. jún. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!