Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most akkor hogyan kéne a...

Camorri kérdése:

Most akkor hogyan kéne a Spotifyt használni?

Figyelt kérdés

Szóval a Spotifyra manapság regisztráltam. És észre vettem hogy rengeteg albumnál a legtöbb dal szürke és előttük van egy E betű.

Javítsatok ki, de tippre azokat csak Prémium előfizetéssel lehet meghallgatni. Természetesen infót sehol se találok és kurzor föléhúzással sem ír ki semmit szóval csak tippelem. (Az ilyen felh. élmény designert verni kéne...)


Ami az igazi kérdésem, hogy hogyan működik a Családi csomag. Mert olvastam egy olyat hogy lakcímhez kötött ami kicsit bullsh*t. Mert én pl hugommal, anyámmal együtt gondoltam használni. Lévén, ők a családom. De nemsokára elköltözök, és egy haverral fogok egy háztartásban lakni.


És ilyenkor mi van? Mi a teendő? Vagy hogyan képzelte az ilyen helyzetet a Spotify?

Valakinek valami ötlet? Nem szívesen bonyolódnék bele jogi perekbe.



2020. jún. 23. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az E betű explicit tartalom, káromkodás található a dalban.

Csak ugyan azt a címet kell megadni, mindegy hogy hol laktok, nem fogják ellenőrizni

2020. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh. És azt be lehet állítani valahogy hogy már elmúltam 18 és láttam már Southpark részt szóval nem zavar egy pár vattafa a dalszövegben?
2020. jún. 23. 07:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb felső sarok beállítások - explicit tartalom
2020. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem olyan nincs. Webes verziót használok és egyelőre ingyenes verziót.
2020. jún. 23. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
megnéztem én is a webesen és nekem se adta elő,pedig prémiumos vagyok,szóval ez nem befolyásolja. esetleg töltsd le a gépedre.
2020. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a fáradozásod.

Az lesz. Kár hogy ahhoz a rendszergizda engedélye kell, mert melóban hallgatnám a zenéket :/

2020. jún. 23. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!