Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kitől,mit hallgatnak most a...

Kitől,mit hallgatnak most a fiatalok? (Magyar, külföldi is érdekel)

Figyelt kérdés
15-25 köztiekre gondolok.

2020. jún. 28. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg éppen Opeth - Orchid albumot.

De amúgy kb. 200 metalbandát hallgatok rendszeresen, illetve néhány country, indie-pop, soul előadót, prog/hard/punk rock bandát.

Teljesség igénye nélkül:Slayer,Dream Theater,Rings of Saturn,Rush,Cannibal Corpse,Green Day,Alice in Chains,Lana Del Rey,Sia,The Band Perry stb.

Magyarból nem sokat, Christian Epidemic, Nevergreen.

2020. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint ugyan úgy meghallgatok egy Republic/Szécsi Pál/Queen dalt mint pl. egy Suicideboys/RL Grime/Kloud számot.

Csak mellékesen AC/DC és Linkin Park is jöhet :D.

24

2020. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Hiányoztok.
2020. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Harry Styles, Melanie Martinez, Yungblud, Lil Peep, One Direction stb :)


15/lány

2020. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Te is nekem😍
2020. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jimi97ful ***** válasza:
17%
Én.Leginkább Csoré Bélát Joco .Lejla . Palika. Nótár Mary Stb
2020. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Én? Vagy összességében?


Z generációban népszerű zenei műfajok: elektronikus

rap

trap

pop

kpop

rnb


Mindegyik zenei műfajnak lehetnek alágazatai. Pl. intellektuális rap (AKPH), gengszter rap (akik most képviselik bem igazi gengszterek, pl. mrbusta, tekashi 6nine.)


Trapben Lmen Prala és Missh, akit hallgatnak. Én Lment max. edzéshez zudom elképzelni, megmondom öszintén. Bár biztos jó bulizni is rá.


Pop? Hát Hiro ilyen pop rappes.

Rap? Mondjuk Essemm. Ő megérdemelten sikeres szerintem.

Kpop? Bármelyik tucatbanda. Én mondjuk a Highlightot szeretem.

Elektronikusból mixeket szoktam hallgatni, vagy a Jay Park x Yultron közösöket.Esetleg Dawint.Hiro infinity albuma is electro pop.

Pop? Akit játszik a rádió?

Rnb? Azokból én csak nem népszerűeket hallgatok (nem sznobizmusból, hanem mert csak őket ismerem)


Én? Éjjel 23 van. Komolyzenét hallgatok most mert nyugtató hatású rám.


Szerintem mindenféle zenei stílus lehet jó, csak tudni kell "használni" a zenét. Edzéshez felpörget a Prala, lefekvés előtt megnyugtat a Mozart.



Egy 20 éves Z generációs. :)

2020. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Follow The Flow,Slipknot,IN THIS MOMENT,Therion,Halestorm,Epica,Xandria,Bring me the horizon,Metallica,Nostra Morte,

Mozart,Bach,Beethoven,Mozart opera,Madame Butterfly Maria Callas,Puccini,Miklos Erika,Maria Callas,Marilyn Manson,Esti Kornél,

2020. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amon Amarth , Slipknot , Korn , Rammstein , System of a down , Static-x , Road .


21/F

2020. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!