Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudom a kattogást...

Hogyan tudom a kattogást kivenni az általam szerkesztett zene és szövegből? a szöveg rész alatt pár helyen kattog.

Figyelt kérdés

nem végig kattog de pár helyen igen és elég zavaró, probáltam már audacity-vel, a kattogást kivenni, de sajnos nem sikerült.


sajnos amatőr vagyok teljes szinten, ha valaki tudna nekem segiteni a kattogás eltávolitásában, aki a szerkesztésben haladóbb, mint én kérem irjon privátban....


2020. júl. 4. 12:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kattogás akkor szokott keletkezni, ha nem nullaátmenetnél vágnak. Vagy túlvezérléskor. Az Audacití elég buta, utólag nem lehet vele kivenni. Nekem Adobe Audition van, annak már van kétféle paraméterezhető kattogásszűrője is, ki tudja venni még a nem elég erős PC-vel készült felvétel kattogásait is. Ez az, amikor a 100%-on dolgozó CPU mellett is olykor eldob hangmintákat, hogy utólérje magát felvétel közben. Ma már ez nem jellmző, de tizensok éve még voltak ehhez kellően lassú gépek.

Küldj privátot, megpróbálom megcsinálni, néhány ezer órányi retro hangfelvétel restaurálásán már túlvagyok.

2020. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!