Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezért hogy képesek az emberek...

Ezért hogy képesek az emberek oda lenni? Ez nektek tetszik?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DyDfgMOUjCI

Linkben egy Billie Eilish nevű előadó dala van. Még sosem halottam róla csak feldobta nekem facebook mint valami híres előadót. Mondom biztos én vagyok lemaradva.. Bele hallgatok ebbe a számába, hát mondom ennél rosszabb zenét még életemben nem hallottam. Meghallgatom még 2 számát , hogy lehet jobb lesz , de csak szarabb lett. Ezt a ritmustalan semmilyen "dalt" mégis hogy lehet szeretni.. Mégis majdnem 1 milliárd megtekintés.


2020. júl. 6. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ezer ilyen "dal" van, sőt... komplett műfajokra (pl. techno) érzem ugyanezt. A világból lehet velük kikergetni.


Egyébként engem nem érdekel, ha más ezt szereti. Lelke rajta. Csak nekem ne kelljen hallani.

2020. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de izlesrol felesleges vitazni, mert nagyban fugg az ember alaphangulatatol, aktualis hangulatatol, a vilagnezetetol, attol, hogy amugy milyen temak erdeklik, es sok mas dologtol is, hogy milyen zenek jonnek be neki. Zenet nem csak es kizarolag fullel hallgatsz, altalaban, igy sok embernek siman tetszhet egy olyan zene is, ami amugy technikailag nem feltetlenul egy mestermu.
2020. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ELég népszerű előadó jelenleg, én sem kedvelem különösebben, de ettől még nem gondolom, hogy meg kéne dobálni sárral, nekem más jön be, valakinek meg ez...A zenei ízlésben széles a paletta :D Ezen miért kell meglepődni? Gondolom nem vagy mai gyerek, ha most hallasz a lányról először, és ezel az elutasítással vagy, szépen leírható egyébként az ember zenéhez való hozzáállása egy életútra, minél idősebb vagy annál inkább lesz minden szar, amit korábbna nem hallottál.


Neked nem kötelező hallgatni, szerencsére nekem sem, más meg szereti.

2020. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik a zenéje, mondjuk nem meglepő, hiszen alapból kerülöm a mainstream zenéket, a rádiókban szereplő előadókat pl. fel se ismerem, annyira idegen számomra az egész pop műfaj. Nagyon felkapott, sok helyen látom a nevét, tehát megvan rá a kereslet, ami teljesen rendben van. Én csak egész egyszerűen nem hallgatom, ettől még más hadd szeresse.
2020. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nincs bajom vele... ha valakinek tetszik hát hallgasa. Éncsak a megtekintések számán voltam ledöbbenve. Meg kíváncsi voltam hogy nektek tetszik-e?

Egyébként 24 vagyok..:D szóval talán még nem vagyok annyira lemaradva.

De sztem egy Eminemhez, Linkin Parkoz-hoz képest az egy ipari hulladék:D

Meg sztem röhejes ahogy ez 18 éves vagy mennyi ezt a stílust próbálja képviselni. De ez az én véleményem

2020. júl. 6. 16:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Eminem hulladék :D nem vagyunk egyformák a Linkin Parkot meg én is szeretem...akkor már meg is van mi mit tudnánk együtt hallgatni és mit nem. A válasz a kérdésben, rohadt sok embernek tetszik, egy kolléganőm imádta pl két gyerekes anyukaként.
2020. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát jah:D különbözőek vagyunk..
2020. júl. 6. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
A Linkin frontembere meg pont kinyírta magát, erről ennyit.
2020. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ez hogy jött ide?
2020. júl. 6. 16:56
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom igazából, a zenei alátét kb. olyan, amit még egy 10 éves is össze tudna rakni, ha van egy kis ritmus érzéke, szövegileg semmilyen, tipikus fake deep, az "éneklésről" meg már ne is beszéljünk. Talán eddig a legsemmilyenebb dal, ami az elmúlt 200 évben íródott, de valahogy mindig az ilyen szemétbe való zenékből lesznek a felkapottak sajnos. Tőle pl. szerintem a Watch, vagy most a No Time To Die jobb ennél.
2020. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!