Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem hasonlít Harry...

Csak szerintem hasonlít Harry Styles "Canyon Moon" című száma arra a zenére, amit a "Bosszúállók- Végjáték" alatt hallottunk, mikor Hulk és Mordály elment Thorért?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy lemaradtam valamiről és ez már egy lecsengett sztori, de az is előfordulhat, hogy még nem nagyon tűnt fel senkinek. Szóval valaki tud erről valamit, vagy szerinte is van hasonlóság?


Illetve még azt hozzátenném, hogy Harry Styles 'Adore You' című számának klipje azon a helyen játszódik, ami Új Asgard szerepét töltötte be 'Végjátékban'.



2020. júl. 7. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez szól The Kinks - Supersonic Rocket Ship
2020. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pepegurl1020 ***** válasza:
100%
A dallama egy két helyen tényleg hasonlít de nem az egész(es harry nem lopta el az alapot ha erre gondoltál) viszont lehet hogy harry szereti a bosszúállókat hisz énekelt is egy olyan dalt ami benne van itt a link: [link]
2020. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem gondoltam arra:)

Köszönöm a válaszokat a plusz érdekességekkel együtt!

2020. dec. 4. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!