Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc Hipp Hopp előadotok?

Ki a kedvenc Hipp Hopp előadotok?

Figyelt kérdés

Szerintem a mai napig akik a legjobban rappelnek és legjobb szövegeik vannak azok: Sub Bass Monster, NKS, Killakikit, Ketioz, DSP


Rajtuk kívűl még ők is jók: Barbár Fivérek, Essem, Curtis, Jambalaya, Dé:Nash (tudom ketiozvis tagja!) Tkyd, Mykee Mykanic


Régen jó volt még Mr Busta, Ak26 is.


De tényleg szerintem Subb Base Monster, NKS kiemelkedőek! És Lmen Pralának nem jó a szövege de akkor is nagyon jó! Nekem trap téren ő kedvencem és talán rajta kívűl más jó trapper nincs. Pl BSW régen volt jó, mostmár nem az!


Bár a kűlfőldi igazi rapperekhez mint: Tupac Shakur, Eminem, DMX, Lil Peep, Snoop Dog, Hollywood Undead, Drake, Wiz Khalifa, 6ix9ine, Kanye West, Kendrick Lamar



2020. júl. 7. 21:52
A kérdező szavazást indított:
NKS
Tkyd
Sub Bass Monster
DSP
Killakikit
Mr Busta
Jambalaya
Ketioz
GWM
Más
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Denzel Curry, Freddie Gibbs, Kendrick Lamar, Kanye West, Eminem, Danny Brown. Nagyjából ebben a sorrendben.


Magyarokat már pár éve nem igazán hallgatok de onnan az NKS volt a kedvencem.

2020. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Machine Gun Kelly, Dax, NF, Juice WRLD, convolk, iann dior, Lil Peep, Lil Skies, OmenXIII


Magyarok kozul egyedul Essemm egyedul.

2020. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sör és fű

Mulató aztékok

Mykee

2020. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En magyarok kozul kizarolag Nomagrofot es Drezzicket hallgatok. Anno volt egy kozos lemezuk Samurai Flow nev alatt. Szamomra eleg szomoru latni, hogy mennyire alulertekelt lemez lett, pedig temajat, a rimeket es az alapokat tekintve is eszmeletlen jol ossze lett rakva. A ket legjobb szam szerintem a Harmadik szem, es az Egyszeru kemia. Valamiert az embereknek nem volt ra igenye, vagy valamiert nem jutott el hozzajuk. Van rajta kozos szam barbarfiverekkel, a hosokkel de oket ugy kulon nem hallgatom. Mar sok eve rendszeresen eloveszem azt az albumot, nekem ok az abszolut kedvenceim.
2020. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Logic, NF, Jcole.


Magyaroknál Essemm, akit zeretem, a follow the flowban is van két rapper, de ők nem hiphop. Saiid is nagy kedvencem. :)

2020. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!