Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nicki Minaj vagy Cardi B? Miért?

Nicki Minaj vagy Cardi B? Miért?

Figyelt kérdés
Személyiségileg, tehetségileg melyiket szeretitek jobban?

2020. júl. 11. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Személyiségileg Nicki. Régebben nagyon szerettem és folyamat őt hallgattam. Viszont mára inkább Cardit választanám, valahogy jobb vagy fülbemászóbb zenéi vannak:D
2020. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Személyiségileg: Egyiküket se ismerem személyesen, szóval erről nem tudok nyilatkozni ☺️. Viszont amit mutatnak magukból a médiának, akkor Nicki-re szavaznék, de csak azért, mert Cardi viselkedése irritál. Ráadásul bevallotta (Twitteren? Nem tudom pontosan), hogy direkt bedrogozta néhány kliensét, hogy utána kirabolhassa őket ( de lehet, hogy ez csak kamu).

Tehetségileg: Mind a kettőjük tehetséges, ezt beismerem. Viszont Nicki szerintem ezerszer jobb Cardi-nál. Sokkal jobban szeretem Nicki szövegeit, és Nicki-nek sokkal kellemesebb a hangszíne is. Élőben is csodás volt, imádtam 😊. Mellesleg, mindig mikor meglátom Cardit, olyan érzésem van, mintha kopizni próbálná Nickit.

Szóval ha választanom kéne, akkor Nicki.

2020. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
2008 óta szeretem Nickit. Viszont mostanában nem tetszik hogy ezekkel a pedokkal nyomul. Egyébként nincs bajom Cardi B-vel vannak jó zenéi de zeneileg is Nickit favorizálom hát ő maga írja a számait míg Cardi nem tudna freestyleba nyomni semmit pont e miatt
2020. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Nicki Minaj jobb rapper.
2021. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!