Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A tokio hotel énekese homoszex...

A tokio hotel énekese homoszexuális (BU. ZI)?

Figyelt kérdés
szerintem az
2010. aug. 2. 19:41
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
mármint a frontember Bill Kaulitz: [link]
2010. aug. 2. 19:46
 2/22 A kérdező kommentje:
és ő fiu
2010. aug. 2. 19:46
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Igen, ő egy homoszexuális énekes. Vannak páran.

2010. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
Nem az. Tévedni emberi dolog.
2010. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted így néz ki egy hetero férfi: [link] akkor veled is baj van :D Nézd meg Vin Dieselt, na ő hetero.
2010. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat
2010. aug. 2. 20:16
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

20:00

marilyn manson is hetero, és még sem úgy néz ki mint a nagy átlag.


Kérdező:

Amúgy meg nem, bill nem meleg. És nem mindig így nézett ki, amikor kezdték a zenekart akkor egy nagyon jó haja volt. Az a tipikus kicsit extrém, de azért mégis elfogadottabb frizkó. Szóval nem, nem meleg. Azért ment keresztül ekkora változáson mert erre van kereslet. Sajnos az átlag csaj pl nem azért vesz meg egy albumot mert tetszik neki a zene, hanem mert tetszik neki az énekes. Viszont a zenekar célközönsége a 10-12 éves korosztály, abból is a lányok, nekik meg ilyen énekesek kellenek, ezért kénytelen így kinézni, hogy ne dögöljön éhen. Én teljesen megértem őket, sőt, egyet értek velük. A mai világban már csak nagyon minőségi zenével lehet úgy berobbanni a köztudatba, hogy a zene miatt hallgassák, ilyet meg nem mindenki tud csinálni. Ők sem, ezért a kinézetükkel keresik a pénzt. Amikor pl billről képek készülnek, vagy koncertezni megy, akkor kifesti magát és belövi a sérót, felvesz egy spéci szerelést. Néha a haverokkal összedobnak 1-2 bocibocitarka szintű számot és meg is élnek belőle mert az énekes így néz ki. Amikor meg közember akkor úgy néz ki mint más, átlagos hosszú haj, max egy kis szemfesték ami sztem belefér. A rajongókon csak röhögnek, és esténként felhúznak pár sunát, majd jól beba.sznak a haverokkal. Legalábbis én így tudom elképzelni.

2010. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak emos. Azoknál meg tökmindegy, hogy valaki fiú vagy lány ugyanúgy néznek ki, és semmi sem mondja meg, hogy kihez vonzódnak.
2010. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem bu-zi (vagy csak nem tudni), de minek maszkírozza lánnyá magát ?

Szégyen, hogy a tinik nagy százalékának a festett, metroszex pasik jönnek be.

2010. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem,nem meleg.
2010. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!