Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Feldolgozások, amik jobbak...

Feldolgozások, amik jobbak lettek az ereditknél?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
71%

Ez egyéni ízlés kérdése, de például nekem jobban tetszik a Cruel Summer az Ace Of Base előadásában, mint a Bananaramaéban (pedig amúgy szeretem a 80-as éveket).

[link]


Aztán Leo Moracchioli Africa-feldolgozása is jobban tetszik, mint az eredeti Totótól.

[link]

2020. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Everlasting Love - az eredeti a Love Affair együttes száma, amiből aztán 10 feldolgozás is készült, de mind a 11 verzió közül szerintem Sandra adta elő a legjobban!


Húsz év múlva - az eredetit Komár László elég vontatottan énekelte, ami kissé visszafogta a ritmust, míg Balázs Pali és a Dupla KáVé feldolgozásában is egyaránt kicsit pörgősebb szám, és így sokkal jobb a hangzása!


Azok a szép napok - eredetileg Harangozó Teri száma, ami azért így is kellemes, viszont a Dolly Roll feldolgozásában "Ábrándos szép napok" címmel és kissé módosított szöveggel egyrészt modernebb hangzású, másrészt a nyári esték bulis hangulatát idézi!

2020. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!