Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Xiaomi Redmi AirDots BASIC ez...

Xiaomi Redmi AirDots BASIC ez mennyire jó fülhallgató egy régi Sennheiser MX 365-höz képest?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam egy ilyen fülhallgatón ami annyira nem is drága.

Viszont az a két kérdésem lenne hogy a jelenlegi fülhallgatóm (amt a kérdésben is írtam) az egyik legjobb ami nekem volt eddig, mondjuk eddigi soha nem költöttem vagyonokat a fülhallgatókra csak mindig vettem egyet és kész aztán ami most van az így úgy volt egy jó pár éve az MX 365 a Media Markt csak úgy megvettem aztán annyira jól szólt hogy vettem mégegyet meg azóta még egy harmadikat amikor tönkre mentek, most viszont megint kezd rosszul szólni és ez tudom már egy elég régi modell de automatikusan ezt vennem újra mert tudom hogy ez jó meg nem sok annyira amennyire jól szól legalábbis nekem, jó persze tudom vannak ettől jobbak is de azok drágábbak már talán még fülhallgatóra nem szerettem soha olyan sokat költeni, most viszont elgondolkoztam amit fent említettem de az ami vissza tart hogy, jó persze tudom ez már újabb meg stb, de ha nem hozza azt a szintet mint az én szeretett fülesre akkor hiába is venném meg, a másik meg ami vissza tart hogy nem tudom mennyire lenne furcsa egy hallojáratos fülhallgató mert nekem még ilyen nem volt soha!?



2020. júl. 17. 21:26
 1/1 A kérdező kommentje:

Amúgy egyébként csak átlag zenehallgatásra kellene dua lila, mabel, stb szóval értitek, de még így ezekben a zenékben is vannak olyan részek amiket csak fülhallgatóval lehet hallani mint pl az MX 365 ugyebár, és csak azért írok mert volt már nálam ettől jóval drágább fülhallgató ami még ezt a szintet sem ütötte meg tehát ha a xiaomi nem üti meg azt a szintet akkor kár bármiről is beszélni!

Itt most gondolok arra pl hogy tompa a hangereje vagy nem nyomja el pl a külső zajt, vagy pl ilyen doboz hangja van ilyet azért nem szeretnénk 10 ezer Ft körül

2020. júl. 17. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!