Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc tagotok az AOA...

Ki a kedvenc tagotok az AOA koreai lánybandából? (a régieket is beleértve)

Figyelt kérdés
Hogyan rangsorolnátok őket tehetség, énekhang, szimpátia, megjelenés alapján?

2020. júl. 20. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Choa
Jimin
Yuna
Hyejeong
Seolhyun
Mina
Chanmi
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Choa
2020. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Engem először leginkább Choa fogott meg a hangkarakterével és az egész megjelenésével. Már rögtön a legelső meghallgatott dal után. Rövid, szőke haja van, ami nem gyakori megjelenés ebben az iparban, mégis annyira különleges, nőies kisugárzása van általa, - főleg a “Miniskirt” klipben. Na... ott felkavaróan bombasztikus az egész csaj, - és ezt női szemmel mondom. 🤩 A hangja lágy, kicsit sötétebb színezetű, - és nagyszerűen használja, nem csoda, hogy ő volt a fővokalista már a kezdetektől.


Yunának elképesztően gyönyörű, kristálytiszta, fényes szoprán hangja van. De az a kategória, amitől tényleg elsírja magát az ember. Nagyon tehetséges lány, és zeneileg is igazán képzett. A személyisége is szimpatikus, aranyos, alázatos.


Úgy érzem, Hyejeong nem kap akkora figyelmet a csapatban, amennyit megérdemelne, - és sajnos a klipekben nem kapott elég olyan részt, ahol megmutathatná, hogy ő is igazán erős hangilag. Vannak fent róla felvételek, amikor élőben, szólóban énekel, és szerintem nem kéne ennyire elnyomni, mert meggyőző, amit produkál. Elég magas lány, szép arca van, simán modellkedhetne.


Seolhyun a legjobb táncos, nagyszerű mozgáskultúrája van, de a hangja sem utolsó.


Minát is nevetségesen alulértékelték, úgy érzem. A legtöbb klipben szinte csak “tölteléknek” állították oda, pedig megkockáztatom, hogy Jiminnél is jobb főrapper lehetett volna. Sajnálom, ami történt vele, és remélem a színészkedésben végre kiteljesedhet, és megmutathatja magát.


A kis Chanmiről nem tudok sokat. Ő a legfiatalabb a csapatban, így nem igazán tolták előtérbe őt se.


Jimin... - őszintén megmondom, már a kezdeti stádiumban sem volt szimpatikus. Persze, a “r*biskedő rapper kislány” imidzsét, amit a klipekben mutat, nem ő választja meg, - de visszataszító látni, hogy ez neki nem csak egy felvett szerep, hanem a valóéletben is ilyen. Persze, tehetséges lány, jó rapper, jó mozgása van, a vonásai különlegesebbek, mint a “tipikus” koreai lányoknak - az énekhangját inkább hagyjuk, az inkább a macskanyávogással egyenlő, az az egocentrikus kis pukkancs hanghordozása is rettentő irritáló, - de gusztustalan, amit Minával művelt. Amint már leírtam, az elején látszott, hogy egy szintről indultak pl. az Elvisben, - minden bizonnyal vetélytársat látott benne, ezért (is) nyomhatta el, és zaklatta éveken keresztül. Nagyon unszimpatikus ez a lány. Persze, nem akarom bántani, neki sem lehet könnyű élete.

2020. júl. 21. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Choa volt, amíg ott nem hagyta az AOA-t, aztán Mina lett a biasom, miután ő is elment pedig Seolhyun.
2020. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rangsorolni nagyon nehéz sztem, mert különböző szempont alapján különböző sorrend jönne ki, de összességében valahogy így nézne ki:

1. Choa

2. Mina

3. Seolhyun

4. Yuna

5. Hyejeong

6. Chanmi

7. Jimin


Bevallom, hogy a mostani Mina - Jimin-ről szóló hírek erősen befolyásoltak érzelmileg Jiminnel kapcsolatban.

2020. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!