Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A killakikitt a legminosegibb...

A killakikitt a legminosegibb rapper csapat ma Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Vagy csak az en koromben tartjak az o munkassagukat a legminosegibbnek meg annak ellenere is, hogy esetleg masik rappert jobban szeretnek?

2020. júl. 21. 14:56
 1/3 anonim válasza:
54%
Nem vagyok hatalmas hip-hop fan, de szerintem Magyarországon a jelenleg aktívak közül a Slow Village a legszínvonalasabb valamint Krúbi. A feloszlásuk előtt pedig AkkezdetPhiai voltak a legnagyobbak.
2020. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Killakikitt már leszálló ágban van sajnos

A legutóbbi albumukban kb NULLA koncepció volt, meg se hallgattam 1-nél többször, gyakorlatilag nem szólt semmiről sajnos :(

A legújabb Tirpa albumnál ugyanez volt, sőt, én már a BRIGÁD albumnál is azt éreztem hogy egy random számhalmaz az egész ami semmiről nem szól, de ott még elvitte a hátán az albumot AZA produceri munkája, meg az, hogy amúgy 4 rohadt jó mc állt össze egy albumra.

Szerintem a legutolsó igazán jó Killa album az a Killagoons volt :/


Remélem, AZA szóló albuma végre visszatér a gyökerekhez, bár az eddigi számai amik kint vannak (ezt hozom, megszállott) nem ezt sugallják sajnos :s

2020. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
minőségben az előttem szóló leirta, h AKPH. ehhez hozzácsapom Bankos-t és Steve-et. nem hallottam még ütősebb szinvonalat magyar rap-ben
2020. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!