Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ezeknek a zenéknek a stílusa?

Mi ezeknek a zenéknek a stílusa?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyen zenék, de nem tudom, hogy ez milyen stílus.

Pár példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

Persze a Die Antwoord-tól vannak még más zenék, de azoknak mint ha más lenne a stílusa, inkább ezek jönnek be. Ez milyen stílus?



2020. júl. 24. 23:19
 1/3 A kérdező kommentje:

Hallgattam egyéb alternative hip-hop, rap-rave zenéket, eléggé hasonlók, de nem pont ugyan azok. Amiket feljebb linkeltem még is más. A "nyers" rap-et szinte egyenesen nem szeretem, amit legelsőnek küldtem abban is már a rap dominál, de még jó, mert nem "nyers" rap.

A sima alternative hip-hop meg kicsit lassú.

Ahogyan elnéztem, amik nekem tetszenek, az ilyen alternative hip-hop egy minimális rap beütéssel, rave formájában egy kis bulis/diszkós beütéssel, csak azt nem tudom, hogy erre van-e külön stílus.

Little big-tól is van egy két zene, ami tetszik, pl a hypnodance, lolly bomb. A többi is jó, de azok már annyira nem tetszenek, mert sok/több benne a rap.

2020. júl. 24. 23:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek szimplán alternatív hiphop meg dance, elektronikus számok, nem hiszem, hogy lenne külön megnevezésük.
2020. júl. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg alternatív rave, rap-rave, alternatív hiphop, de tulajdonképoen bárhogy összekeverheted ezeket, egyszerűbb ha simán csak Die Antwoordot mondasz, őket nem igazán lehet bekategorizálni :D
2020. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!