Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Papp László sportaréna legjobb...

Papp László sportaréna legjobb hely?

Figyelt kérdés

Van egy jegyem a 101-es szektor Q sorba. [lady gaga koncert] szerintetek látni fogok valamit? :DD nézegettem ilyen nézőtér alaprajzokat de nekem mindegyik tök máshogy néz ki XD

azért oda vettem jegyet mert oda volt a legdrágább, gondoltam azért mert az a legjobb meg ott van elől.. de mintha nagyon oldal lenne.. :S:S nyugtasson meg valaki hogy nem adtam ki fölöslegesen 25.000 ftot


2010. aug. 3. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha magad alá hajtogatnád a székeden, szerintem többet látnál:D Egy AC/DC koncertért még megérné, de Gaga néni...? :D
2010. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elöl csak állóhelyek vannak, és te ülőhelyre vettél. Vagyis te nem sokmindent fogsz látni :D
2010. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
koncerten sose értettem, mér áárulnak ülőhelyjegyeket. csak állót vettem mindig, és mindig mindent láttam. ülő az körbeöleli az állónépet, de ha a legdrágább az a legmesszebb van a színpadtól, de szembe van vele, az olcsóbbak, közelebb vannak, de oldalra, így rendezik el általában.
2010. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez elöl van és oldalt.

amúgy meg attól, hogy ülőhely nem azt jelenti, hogy ülni fogok.

koncerten tombolni szoktak, nem ülni. főleg nem lady gaga koncerten...

2010. aug. 4. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:
pontosan ezért nem értem, minek adnak ülőhelyeket...:D metallicán se ültek nagyon az ülőhelyeken.
2010. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem, minek adod itt a parát ennyire:D Kidobtál egy csomó pénzt feleslegesen, gratulálok... vagy mit lehet erre mondani?xD Ha a mögötted ülő/álló előtt felvágsz ezzel, lehet, hogy még irigykedni is fog:D
2010. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen megkérdeztem, hogy jó-e a rálátás a 101.es, mivel még nem voltam, nem tudhatom. Ennyi. Mit nem lehet ezen érteni? Komolyan mondom annyi bunkó van ezen az oldalon, hogy hihetetlen. Kb ez volt az utolsó kérdés amit feltettem itt :) byebye
2010. aug. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!