Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Blackpink albumot szeretnék...

Blackpink albumot szeretnék venni. Hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok tapasztalt ebben a témában, ezért kérdezem. Mediamarkton kinéztem a BP legújabb albumát a HYLT-t. Viszont nem tudom, hogy azon minden szám rajta van, vagy csak a címadó zene. Azért vagyok összezavarodva nert okt. 2-án lesz nekik comebackjük. Vagy az albumon már rajta van minden szám és októberben pedig majd jönnek hozzá a klippek, vagy mi? Remélem érthető hogy én mit nem értek. És bocsi amiért ilyen tapasztalatlan vagyok.

Előre is köszi a válaszokat!



#album #Media Markt #K-pop #How you like that
2020. júl. 31. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szállítsák ki az albumot amikor az album is kijött. Szóval előre rendeled. Előrendeléssel több cuccot kapsz hozzá. És minden zene rajta lesz.
2020. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pontosan úgy, ahogy az előttem lévő mondja. siess, mert általában hamar elkapkodják! ^^
2020. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Megnéztem, de sajnos már lemardtam róla :(

Nem baj majd legközelebb!

2020. júl. 31. 22:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Ohh, nem mégsem! Azzonnal megis rendeltem!
2020. júl. 31. 23:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Mit takar az, hogy több cuccot lehet hozzá kapni? Mint pl?
2020. júl. 31. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
pár extra fotot vagy egyéb bulshit dolgot pl kulcstartót könyvjelzőt ilyen kemény papiros csillogó kártyát (laminált) amúgy kiírják hogy miket adnak hozzá....
2020. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
legtöbb esetben egy extra photocardot adnak és egy nagyobb képet egy random tagról.
2020. aug. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

A mostani HYLT amiről beszéltek az tudtommal csak egy pre-release single, tehát ha azt rendeled meg akkor elméletileg csak egy dal kéne rajta legyen.


linkelek egy unboxingot:

[link]

2020. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!