Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiú vagy inkább lány előadókat...

Fiú vagy inkább lány előadókat hallgattok ?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Fiú vagyok lány előadót hallgatok
Fiú vagyok fiú előadót hallgatok
Lány vagyok fiú előadót hallgatok
Lány vagyok lány előadót hallgatok
41 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vegyesen. ami tetszik hallgatom,nem figyelem a személynek a nemét.
2020. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Lány, azon egyszerű oknál fogva, hogy abban a kategóriában amit én szeretek (nem a tömegzene) jelentősen több lány előadó van, mint fiú. Kb 8 lányra jut 2 fiú.
2020. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Inkább "fiú" előadókat, de én is inkább azért, mert elsősorban rock-metal vonalon mozgok, abban pedig sokkal több a férfi énekes, mint a női, a hangszeres zenészekről nem is beszélve.
2020. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Inkább pasikat,a legtöbb nő csak vernyog.
2020. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a neműk a fontosabbak én szoktam olyan zenéket hallgattni amikben nincs éneklés. De legtöbbet inkább fiukat szoktam hallgatni (Fiú vagyok fiú előadókat hallgatok
2020. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Mindkettő, inkább műfajok alapján. Rock és társaiban kevesebb a női énekes, trance-ben viszont jóval több.

Pop terén azt látom, hogy sokszor a srácoknál rámennek a gagyi zenére, mert úgyis eladható a tinilányoknak. Nőknél azért próbálnak jobbat összehozni.

2020. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen, amihez éppen kedvem van. Nem az előadó neme határozza meg, hogy mit hallgatok, a lényeg, hogy a zenéje jó legyen.
2020. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!