Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenéket hallgatnak a...

Milyen zenéket hallgatnak a ti gyerekeitek?

Figyelt kérdés

Nagyobbik fiam 21, a kisebbik 15.

Mind a kettő reggae-t hallgat, a kisebbik a nagyobbtól "vette át" 4-5 éve.


Egyik osztálytársa anyja szerint aggódnom kéne ez végett, meg hogy miért hagyom őt raszta mintás ruhákban járkálni (nem én veszem neki, a nagyobbik gyereket kéri meg mindig hogy vegye meg neki (dolgozik és van rá pénze).


Azt tudom hogy a nagyobb néha szokott füvezni, de mondta hogy ő nem vesz soha, ha körbe jár a cigi beleszív vagy ilyesmi.

Inni nem igazán iszik, maximum sörözik, nem nagyon szereti az alkoholt.



2020. aug. 4. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Metált, és rockot. Bár nem értem, hogy a mások anyja szerint most akkor el kéne dugnod a gyerekeid ruháit, és csíkos garbót venni nekik, vagy mi? Meg mondjuk törölni a zenéiket? Nem értem, bocsi.
2020. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Én mondjuk gyerek vagyok (16 éves lány), de én rappet, hip-hop-ot és rock-ot hallgatok. Anyuékat nem zavarja, sőt, eddig senki se szólt be azért, hogy ilyen stílusú zenéket hallgatók. A raggae-vel meg a ruhákkal abszolút nincs gond, szerintem az anyuka csak unatkozik, azért szólt be. Viszont a fűről leszoktatnám a nagyobbik fiadat (jó, oké, most csak néha szív, meg még nem is fizet érte, de könnyen rá lehet szokni).
2020. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
16 éves lányom (és ezáltal én is nagyon megszerettem) koreai zenét hallgat, nagylányom 18, ő inkább magyar előadókat.
2020. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Coronita 😎🤔
2020. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok, majdnem mint a nagyobbik gyereked. :) Én kpopot, popot, rockot, jazzt, komolyzenét, electrót, rapet, trapet, bármit meghallgatok. Kedv- és eseményfüggő. :) Nincs egy műfaj, ami meghatároz engem.
2020. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Előre elnézést kérek. DE ha azt várod a 15 éves fiadtól, hogy otthon üljön öltönyben meg élére vasalt nadrágban és vivaldit hallgasson akkor nálad van a probléma. Csak fogadd el, hogy a pici fiad már nem is olyan pici. Lehet félteni és gondoskodni róla viszont van egy "saját" stílusa amibe nem tudsz és ne akarj bele szólni.
2021. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!