Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fali gitártartót...

Milyen fali gitártartót tudtok ajánlani egy elektromos basszusgitárhoz?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igények, csak hogy biztonságosan tartsa a falon a gitárt.

2020. aug. 7. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

találatok: [link]


Nekem van többféle, de leginkább az egyszerűségben találtam meg a legjobban használható darabokat.


Ne legyen zárható, meg automatikusan biztosító, meg egy csomó hülyeséget produkáló, mert biztosan agyonkarcolod vele a nyakat, ha néha óvatlanabbul nyúlsz a hangszerhez. Fontos, hogy a szivacs jó minőségű legyen, ami burkolja a fém tartó villát. Persze bármilyen csúcs, úgyis megfogja/megszínezi majd a nyak/fej találkozásnál, de ez lemosható, nem probléma. Faltól függően javasolnék 2-3 felfúrási ponttal bíró eszközt. Legalább 10-es tipli legyen, értéket tartasz rajta, nem lenne jó, ha egyszer arra ébrednél az éjszaka közepén, hogy lezúgott a gitár. Szétnyíló szárú tartó nem jó, mert odavered a gitárt, letéped róla, sérül a hangszer.


Mint a legtöbb esetben itt is az egyszerűség és a legjobb anyagok megválasztása a kívánatos. Linkeltem fent, nézegesd. Ne a legolcsóbbat vedd meg :) Súlyhatár szinte mindegy, úgysincs 5-6 kilónál nehezebb hangszer.


Idegesítő, csak szólógitárt tartok rajta: [link]


Ilyen fix tartókon lógnak a bézek: [link]

2020. aug. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!