Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régen kb 2007-8 körül imádtam...

Régen kb 2007-8 körül imádtam az MR2 Petőfit, mikor főleg magyar underground zenék volt az irányvonal de ez már régen megváltozott. Van-e hasonló (folyamatosan szerkesztett) rádió akár csak online hallgathatót ahol hasonló zenék mennek?

Figyelt kérdés
Tudom van sok zene youtubeon is, de az nem olyan mint amit csak úgy bekapcsolok bármikor :)

2020. aug. 9. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez engem is érdekelne, orbánék mára már a petőfit tele nyomták hallgathatlan selejt szarokkal
2020. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Tilos rádió maybe, bár rég hallgattam, de az pld. jó kis underground adó volt még pár éve
2020. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mostszol.hu-n visszanézheted, hogy milyen számokat játszottak akkoriban.
2020. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdés ismét kiemelve, hátha azóta változott a helyzet :) köszi a válaszokat előre is.
2021. nov. 30. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Újabban a Petőfi és a Rádió 1 is egyre jobban húz vissza ebbe az irányba, hallgattad őket mostanában?
2021. dec. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, Petőfit nemannyira, Rádió 1-et szoktam de az nagyon más mint a régi Petőfi volt.
2021. dec. 15. 00:26
 7/7 anonim ***** válasza:
esélyes, hogy kicsit elhamarkodottan ítéltem, igazából hétvégén volt szerencsém belehallgatni, akkor mindkettő rádióban elég jó kis dj mixek mentek megszakítás nélkül, és amennyire emlékszem, ez régen is jellemző program volt péntek/szombat este. mondjuk nem tudom, hogy ez most mennyire rendszeres, és hát az is igaz, hogy mindkét rádión az a fajta tech-house zene ment, amit 1 percig hallgatsz aztán mindent hallottál.. :)
2021. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!