Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Motionless In White America...

A Motionless In White America Klippje csak szerintem tisztára olyan mint Marilyn Manson mOBSCENE klipje csak egy kicsit modernizáltabb változatban?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék szeretem mindkét előadót nem vagyok se egyik se másik ellen pusztán olyan érzésem volt mikor néztem, hogy ez tisztára olyan csak modernebb változatban. Más is gondolja így?

2020. aug. 15. 04:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak idején, amikor láttam nem csak a klipp, a zene is Mansonra emlékeztetett. Egyik kedvencem is lett egyből.
2020. aug. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Chris nem tagadja, hogy Manson inspirálja. Gyakran érezni ezt a zenén is. Engem mondjuk az America elején a zene az Antichrist Superstar-ra emlékesztet. Olyan mintha egyforma lenne a két dal eleje csak fel van gyorsítva úgy ahogy Manson felturbózta a Sweet Dreams-t az Eurythmicstől.
2020. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy írták már, a MIW nagy inspirációnak tekinti Marilyn Mansont, szóval nem véletlen, hogy akadnak átfedések. A Rats c. szám elején pl. Chris hangja nagyon Mansonosan hangzik.
2021. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14%
Ezek nem átfedések, hanem kb teljes lenyúlás. Nem hiszem el, hogy ez valakinek tetszik.
2021. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!