Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-popperek!!!???? (ARMY)!!!

K-popperek!!!???? (ARMY)!!!

Figyelt kérdés

Letudnátok írni Jinnek az öltözködési stílusát???

Szeretnék egy egyedi képet rajzolni róla, csak hogy nem igazán tudom milyen ruhát pingáljak a pofijához! Hiába nézem a képeket, nem segítenek sokat!🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡😊🥰



2020. aug. 15. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nézz utána az airport fashionnak. ott szerintem fogsz képeket kapni az öltözködéséről.
2020. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

öltözködési stílus? olyant te nem igen fogsz látni... mert

1. az ideje 99%-ában amit a kamerák előtt tölt el ott a stylist öltözteti!

és a maradék 1% ban meg valami kényelmest fog fel venni... ha csak ő maga nem mondja hogy miket szeret akkor nem fogod meg tudni igaz ez minden idolra

2020. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Azért mert seokjinnek nincs stílusa. Tae-nek van a legkülönlegesebb illetve karakteresebb, de igazából talán mindegyik taggal könnyebb dolgod lenne, mint Jinnel... Teljesen átlagosan öltözködik, szó szerint semmi egyediség nincs benne.
2020. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
3. ezzel nem értek egyet mert szerintem hoseoknak van a legkarakteresebb stílusa:D attól mert seokjin nem gucci szerelésbe érkezik meg nem azt jelenti,hogy nincs stílusa meg egyedisége.
2020. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pinteresten találsz jókat, én is onnan szoktam nézni. :)
2020. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor NEM STYLIST öltözteti, akkor Jin többnyire kényelmes, "tipikus" koreai boyfriend cuccokat visel. Nagyméretű, egyszínű pulcsi, szűkebb fekete vagy farmer nadrág. Vagy pulcsi helyett ing-póló-farmer. Sokszor van nála valami RJ cucc, illetve az elmúlt időszakban ikonikussá vált a rózsaszín "bunda", amit "véletlenül" a live-os szoba székén felejtett - ez egy BTS termék, Pop Up: House of BTS kollekció darabja. Egyébként ha régebbi ARMY vagy, akkor valószínűleg tudod, hogy Jin gyakran rajta hagyja a cédulát a ruhákon és ha viseli, akkor se veszi le róluk :D
2020. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Ki mondta hogy Gucci?? Attól mert valaki drága dolgokat hord, nem lesz stílusos. Ráadásul én személy szerint a Guccit a sznob milliárdosok márkájának tartom. Nem keverjük már a szezont a fazontól srácok. :))) Egyébként igaz, J-Hope-nak is elég karakteres a stílusa, meg amúgy Kooksinak is, meg igazából Jiminnek, Namjoonnak, meg Yoonginak is. De Jin-ben én semmi különlegeset nem látok a világon.



#3 voltam

2020. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
* szezont a fazonnal xdddd
2020. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
7. taehyung tiszta gucci cuccokba jár,ennyivel nem vagy tisztába?:D ezért írtam
2020. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Ha azt írod, hogy Tae csak guccit hord, akkor te nem vagy tisztában sok dologgal :///
2020. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!