Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországi bandák érdekelne...

Magyarországi bandák érdekelnek (főleg fiatalok) akik a régi jó rock zenéket játsszák! Érdekelnek videók is róluk ha van fent valahol! ?

Figyelt kérdés

Deep Purple, Led Zeppelin, Guns n Roses,Black Sabbath vagy magyarok közül P.mobil, Deák Bill, Tűzkerék, Mini.


Leginkább tőlük ha lehetséges, mert nem sok olyan bandát ismerek akiknek szeretem a zenéit, de az övékét igen, és nagyon ritkán hallok ilyesmit élőben.

Szóval aki játszik ilyet, vagy ismer ilyen bandát, akkor az írja meg kérem :))

Nagyon hálás vagyok! \m/



2020. aug. 16. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Cry Free,Lead Zeppelin,Hollywood Roses,Kiss Forever Band,AB/CD,Team Rock Band
2020. aug. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Mondjuk Őket ismerem, de biztos van lesz olyan aki nem ismerte.

Van még Tűzkerék xt, meg ComeOn Rock band, Cool Riders akit esetleg érdekelne.


Mások akadnak még ? :))


A Velencei tónál volt egy fiatal csapat, akik piszok jól játszottak P.mobil számokat (kb.2 éve), de sajnos nem emlékszek a nevükre... :/

2020. aug. 16. 16:38
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha akad még valaki írhat!


Valószínűleg nem most megyünk koncertezni, de jó lenne tudni pár együttesről! (:


Tudom, hogy vannak fiatal bandák, tele lendülettel, mert hallottam már játszani párat!


Szóval gyűjtsünk még pár bandát! (:

\m/

2020. aug. 31. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!