Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Normális, ha berozsdálnak a...

Normális, ha berozsdálnak a gitárom húrjai?

Figyelt kérdés
2 hónapja cseréltem le a húrokat cinkezett D'addario húrokra, viszont a három legvéknyabb húr(G,B,e) elkezdett berozsdálni. Az előző húrokat egy több mint egy félévig használtam és azok nem rozsdálodottak.

2020. aug. 23. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után nem normális. Vagy rossz minőségű húrokat vettél, vagy rosszul tárolod a gitárt. Ha ugyanúgy tárolod, mint korábban, akkor a húrok rosszak.
2020. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van olyan aki annyira savasan izzad hogy berozsdásodik tőle, az törölgesse át minden használat után..

a már nem használt gitárjaimon sem rozsdásak a húrok, pedig vagy 4-5 éve nem cseréltem rajtuk.

2020. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
párás a szoba, vagy sokat ráizzadtál mer nyár van.
2020. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elixir húrokat ajánlom, nekem 2 hét!! után kezdtek rozsdásodni az ernie ball és daddario húrok is. Mióta elixirt használok 1x sem volt rozsdás és 8 hónap alatt 1x sem szakadt el. Akusztikuson és elektromoson is ajánlom.
2020. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Dean Markley Blue Steel van fenn.. évek óta hibátlan, tartós is.
2020. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 én is az Elixirt javaslom, mert azok be vannak vonatolva és nem zsírosodnak, nem rozsdásodnak.
2022. ápr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!