Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valahogy le lehet állítani a...

Valahogy le lehet állítani a YouTube prémium hirdetéseket?

Figyelt kérdés

Nincs szükségem se a prémiumra, se a családi csomagra, se a YouTube musicra vagy mik vannak, de minden egyes alkalommal feldobja, ha kikapcsolom, ha belépek, ha csak megmozdulok (utóbbi nyilván nem igaz, csak a hangsúly végett írtam).

Mondom jó akkor kipróbálom egy hónapig ingyen, csak hagyjon békén, erre minden adatot meg kártyaszámot kér, és nekem nincs is semmi kártyám szal az lehetetlen.

Lehet elsiklottam valami felett, de már kiidegel a dolog



2020. aug. 24. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hivatalosan nem lehet kikapcsolni a hirdetéseket.


Ha reklámmentes YouTube-ot szeretnél, és androidos készüléked van, akkor töltsd le a YouTube Vanced nevű alkalmazást. Az olyan, mint a gyári YouTube, csak ki vannak kapcsolva a reklámok, és aktiválva vannak a prémium funkciók (természetesen ingyen, és bérmentve).

2020. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
reklámblokkolókkal is le lehet
2020. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!