Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereztem egy eléggé jó...

Szereztem egy eléggé jó zongoradarabot, de most mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Nem zongorázom olyan rég óta (csak 3 éve kezdtem), viszont nagyon szorgalmasan és nagyon sokat zongorázok. Azt mondják tehetséges is vagyok. Mióta elkezdtem folyamatosan próbálkozok zongoradarabok szerzésével. Most sikerült egy olyat szereznem, amivel teljesen meg vagyok elégedve, nagyon tetszik. Szeretném valahogy megmutatni a világnak. Gondolkoztam, hogy elmegyek ilyen típusú versenyre, de azok mind felnőtteknek szólnak és ott több is az elvárás. Gyerekeknek egyszerűen nincs zongoradarab szerző verseny.

Nem is muszáj nekem versenyre menni, csak szeretném valahol eljátszani. De hol lehetne?

Az ismerőseim közül sokan mondták, hogy vegyem fel videóra és rakjam fel YouTube-ra. De ezt semmiképpen nem szeretném, mert nagyon félek attól, hogy valaki ellopja.

De milyen mód létezik még rá, hogy megmutassam az embereknek?

Mindenképp el szeretném játszani nyilvánosság előtt. Szeretném hogy minél többen meghalják és megismerjék ezt a művet.



2020. aug. 27. 23:51
 1/4 Mojjo ***** válasza:
72%
Pedig a youtube lesz a legjobb megoldás. Rengeteg youtube-s zenész rak fel saját darabokat oda, ez kb. tök megszokott dolog.
2020. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
89%
Plusz kiegészítés: nem csak hogy felraknak oda zenészek saját szerzeményeket, hanem nem ritka, hogy a leírásban még linkelnek saját honlapot is, ahol meg lehet vásárolni a szerzemény kottáját. Szóval nem csak hogy nem szokott ellopni senki semmit, de még venni is szokták a kottákat.
2020. aug. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Szia

Vagy még tanulsz használni egy dawot például fl studio és az adott hangokat bemasolod a programba és csinálsz egy jó zenét

Vagy eladodd egy producernek.

Már manapság sima zongorás zenével nem szerzel hirnevet

2020. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mojjo ***** válasza:
100%
@3: Szerencsére ez nem igaz, sőt, manapság egyre népszerűbbek újra az igazi hangszeres zenék. Akár egy hangszeren.
2020. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!