Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ebben a Harry Styles számban...

Ebben a Harry Styles számban az alább említett részlet melyik Beatles számból van?

Figyelt kérdés

[link]


2:09 és 2:13 közti vonós rész szinte egy az egyben valamelyik Beatles számból van átemelve. Kb másfél órája arra próbálok rájönni, hogy melyik ez a szám... Hilfe.



2020. aug. 29. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Whosampled.com-on nincs nyilvántartva, persze vannak olyan zenék, amik használnak mas számból mintát, és nincsenek fent, de simán lehet, hogy ez nem az, csak nagyon hasonlít.
2020. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, nem ugyanaz, inkább olyannak mondanám, hogy ihletésnek tűnik, de talán még a ritmus is egyezik.
2020. aug. 29. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként bennem valamiért azt az érzést kelti, mintha egy T. Rex számból lenne, de én sem tudom, konkretan melyikre emlékeztet. De még majd gondolkodom rajta.:D
2020. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TR75 ***** válasza:

Eleanor Rigby

[link]

?

2020. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Melyik ütemre gondolsz? :/ Ma már 2szer meghallgattam az Eleanor Rigbyt, de egyelőre még nem találtam meg, ha ebben van az az ütem.
2020. aug. 29. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Within You Without You?
2020. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Melyik részre gondolsz? Most kétszer végig hallgattam, de nem találtam meg benne, amit kerestem volna :/
2020. nov. 27. 00:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom ,de szerintem csak inspirációt merített belőlük, azért hangozhatott ismerősnek, noha ő írta meg.
2020. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!