Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereti itt valaki a BACKPINK-et?

Szereti itt valaki a BACKPINK-et?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:

Nekem jelenleg és mindig is a kedvencem a BLACKPINK.

Van itt olyan akinek a kedvenc k-pop bandája a BLACKPINK?

1. Mióta ismered őket?

2. Ki a bias-od?

3. Melyik a kedvenc zenéd tőlük?



2020. aug. 30. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Én kedvelem őket :)

lyen 2 éve ismerem őket

Nincs biasom hiszen mindegyiküket szeretem de ha nagyon muszály lenne akkor Jisoo :D

Jelenleg a kedvencem tőlük a Boombayah. Neked kérdező?

2020. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy kérdezed :D.

1. Asszem majdnem az elejétől.

2. Jennie (elejétől!)

3. ICECREAM!!! előtte a sour candy és ddu-ddu

2020. aug. 30. 22:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem őket, bár nem a kedvenceim, nem vagyok Blink.

A kedvenc számaim:

DDU-DU DDU-DU

Kill this love

Boombayah

De sok B-sideot is hallgatok tőlük


Viszont ha lehetne minuszba menni akkor ott torony magasan az Ice Cream foglalná el az első helyet. XD


Biasom: Rosé (debüt óta)

Wrecker: talán Jisoo, de nehéz választani

2020. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én se vagyok blink, mert nagyon megutáltam a fandomot...Annyi troll, spam, dráma, negatívum van benn és kevés a jó. Végre valaki szereti az icecreamet :D...amiket műveltek jennievel basszus..most derült fény arra a masszív hate-re 2018-bol vagy mikor és most a haterek privátba mennek mert félnek. Szegény lány. na mindegy. ICE CREAM gyerekek!!
2020. aug. 30. 23:07
 5/14 A kérdező kommentje:
basszus ne kövezzetek meg de most látom, rosszul írtam a kérdésben blackpink-et..:D backpink
2020. aug. 30. 23:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tagja a fandomnak, de régóta ismerem őket (még mikor a boombayah volt felkapva) és szeretem a zenéjüket és a klippjeiket :) Talán Lisát kedvelem a legjobban, valahogy közvetlenebbnek tűnik a többieknél. A kedvencem pedig hmm vagy az as if it's your last vagy a how you like that :D
2020. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi.

amúgy bevallom elején jenniet kedveltem,aztán mostanában rosé lett a kedvenc :D. nannyira cuki nekem. meg a új haja valami mágikus. bár nekem a edvenc haja a piros volt mert illat a nevéhez is :). Rosé(rose-piros)

2020. aug. 30. 23:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Most így nézem hogy ki milyen régóta blink meg minden, én meg annyi ideje sem vagyok kpopper. :D Nekem a Blackpink volt az a banda ami bevonzott ide fél éve kb. Akkor az első szám a kill this love volt amit sz@rrá hallgattam sőt a koreóját is el kezdtem megtanulni úgy hogy akkor én még nem vallottam magam kpoppernek. Lényeg a lémyeg hogy ők mindig közel fognak állni a szívemhez. Igaz már nemcsak őket hallgatom, de sose tudnék róluk megfeledkezni. A kedvenc számuk talán a Play with fire. Na azt bármikor bármilyen helyzetben megtudom hallgatni. Ot4 vagyok mert mindegyik tag volt a biasom ezalatt a fél év alatt. :D Így miután megtaláltam ezt a fogalmat ot4 lettem. Engem annyira nem érdekelnem a fandom dolgok. Eddig mindegyik fandomba benne voltam amelyik bandát ismerem, és azt hiszem elég sok mindent láttam mindegyik fandomnál. Igazándiból rájöttem hogy a toxic embereket le kell sz@rni. Akikkel pedig összebarátkoztam azokkal foglalkoztam. Sajnos nekem még nem adatatott meg hogy kpopper barátaim legyenek offline, viszont van egy két ember online akivel tudok ilyenekről beszélni. Ez kicsit sok lett, bocsi! :)
2020. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Énis szeretem❤️ Nekem a kedvencem a kill this love
2020. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy az ABSZOLÚT KEDVENC, de rettenetesen imádom őket, igen. 3 éve vagyok Blink, (mondjuk csak 4 éve debütáltak) és nagyon megszerettem őket ez idő alatt. A kedvencem most a "How You Like That" de azon kívűl még a második kedvenc a "DDU-DU DDU-DU" (Don't hate me guys, sose tudtam hogy kell jól leírni a zene címét)

A biasom egyebként az nem egyszerű... Mármint hogy honnan nézzük. Kisugárzásilag Lisa, talán a blinkek nagy részének ő az, aki a leginkább megragad (én így vettem észre) Ő az a tipikus, aki magával ragadja a figyelmet, picit kitűnik a többiek közül egyedisége miatt. Mondjuk mind a négyen azok. Viszont személyiségileg engem Jisoo fogott meg nagyon.

Azt viszont megkell említenem, hogy nagyon sajnálom, hogy mindig ő kapja a legkevesebb szöveget, mert nagyon szép hangja van.

2020. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!