Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Közeljövőben lesz valami...

Közeljövőben lesz valami Spotify prémium akció?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Mire gondolsz? Hogy a 4,99 eurós havidíj lesz-e 4,49 euró? Vagy adják-e ingyen? (1 hónap ingyen van egyébként, ha ez számít.)

Egy pizzát nem kapsz a havidíj áráért, szerintem ilyenkor kár akciókra várni.

2020. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okés, még nem voltam, csak régebben sok reklámot hallottam és gondoltam hátha most is lesz éves vagy ilyesmi kedvezmény.
2020. szept. 9. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha számít egy ilyen tételnél, hogy lesz e kedvezmény vagy sem, akkor ne fizess elő szerintem.
2020. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék előfizetni. Sajnálom, spórolós vagyok és gondoltam egy kérdést megér előtte.
2020. szept. 9. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ezzel baj, de hosszú távon nem fogsz ezen spórolni úgysem, hiába jöhet valami beetető akció. Ha számít havi 1800 Ft, azt sok mindenen meg lehet spórolni, ha kell.
2020. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olcsó módszerek, de nem garantált a sikerük. Ahogy megveszed a szürke Windows kulcsot 80 ezer helyett 1500 forintért, vagy bármelyik vírusirtó éves licencét 90%-kal olcsóbban, Spotify éves előfizetést is lehet venni 1600 forintért, ebay környékén nézelődhetsz. Csak döntsd el, hogy bevállalod-e az esetleges pénzkidobást, ha mégsem működik vagy épp bevonják idő előtt.
2020. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony előtt valamivel szokott lenni olyan akció, hogy 0.99 euróért 3 hónapra fizethetsz elő, ha új vagy...
2020. szept. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!