Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lehetek úgy...

Szerintetek lehetek úgy énekes, ha nem annyira erőteljes a hangom?

Figyelt kérdés
Tisztán éneklek, a hangszínem is jó, de egyáltalán nem az az erőteljes, amilyen sok énekesnek van, hanem lágyabb.

2020. szept. 12. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Edzhető, de inkább az van, hogy a gyenge hang addig tart, amíg az első alaptechnikákat el nem sajátítod. Nem írtad, hol tartasz.
2020. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából mostanában otthon gyakorlok, mert nem tudok énektanárhoz járni. Kórusiskolába jártam általánosban, a 6 éves kori és a mostani hangomat össze se lehet hasonlítani, annyival jobb lett. De sajnos ha megpróbálok erősebben énekelni, erőltetett lesz, és nagyon hamar berekedek :(
2020. szept. 13. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, az éneklés nem kiabálás. Az meg jó, ha nem olyan a hangod mint másoké - persze a tucatzenéhez szokott rétegnek nem fog tetszeni, de vannak azért igényesebbek.
2020. szept. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Billie Eilish is szinte csak suttog valamit, és rengetegen imádják. Nekem nagyon nem a műfajom, de ha neki sikerült, akkor neked is sikerülhet.
2020. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: azért Billie-nél erősebb hangom van, csak nem vagyok pl egy Adele szintjén.
2020. szept. 13. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!