Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen háttér zenét érdemes...

Milyen háttér zenét érdemes szolgáltatni a különféle boltokban, üzletekben, hogy a vásárlók többet, vagy nagyobb értékben vásároljanak?

Figyelt kérdés
Általában ósdi slágereket hallok valamilyen rádiócsatornán, amikor betérek egy-egy üzletbe - Demjén Rózsi, Bikini, stb. -, vagy pedig a boltos kedvence, rockzene üvölt. Menekülök a boltból, ahogy tudok.

2020. szept. 13. 03:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
98%
Felkapott slágerzenék. Leginkább pop zene szerintem. De attól is függ, hogy milyen tematikájú a bolt. Ha elektronikus gitárokat árulsz akkor nyilvánvalóan a rock zenét válaszd...
2020. szept. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pékségben kipróbáltuk Vivaldi-négy évszakot Wagnertől a Valkűröket . Azóta több vevő van
2020. szept. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2020. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ruházati bolt, ahol mindig valami tucc-tucc megy. Be sem megyek oda.
2020. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért, kérdező, szerinted minek kéne mennie, amitől nem menekülnél el? :'D

Durva, hogy mennyi ember nem képes elengedni a füle mellett azt, ami nem az ízlése. Ha bemegyek egy boltba az áruért megyek, nem bulizni... Édes istenem.

2020. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
El tudom engedni, ha nem nagyon hangos.
2020. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5

Pedig mennyivel jobb lenne a kettőt együtt csinálni:

https://www.youtube.com/watch?v=eAQ1WciYZgg

2020. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rotor. :D Kár hogy nem lettek jobban ismeretek.
2020. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem nézd meg a hazai rádiók toplistáját, meg amerikai toplistát is nézhetsz, asszem billboard a neve; tehát vannak olyan nagyon népszerű zenékek. :) Én egyszer úgy voltam boltban, hogy Horváth Tamástól voltak akkor dalok, az Emlékezz még júliusra-t tökre élveztem, meg szerintem a másikat is, az már nemtom, mi volt; meg egyszer ment a Sting/The police- től a "Szentmihályon presszó lesz", vagyis a Sending out an S.o.s. :) Az is jó volt, meg még amire emlékszm, hogy ment valahol az a Rockabye baby, I'm gonna rock you, ja meg még Selena-tól is hallottam az erre történő reflexiót, az It aint me-t, az is jó; meg több Selena is ment még akkor. :):)
2020. okt. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy pl nemtom, esetleg ilyent beírod "famous/top songs of és akkor ide írsz egy évszámot" Vagy pl singles, az is jó a famous vagy top songs helyett. :):)
2020. okt. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!